Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
секоја чест топ игра денеска 100% заслужена победа. бенитез е мајстор за вакви натпревари само да не оставате бодови против портсмут и компанија.

време е да се врати на енфилд и титулата од англиско :smir:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.345
Поени од реакции
75
Честито победа,колку би сакал да победат уште 7-8 пати и тоа по 4-1,сега на џерард жена му нека ја чисти камерата што ја баци (шала)
 

UNKNOWN_ARTIST

Blue is the colour!!!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
892
Поени од реакции
555
Дечки нека ви е честито победата. Заслужена и тоа многу. Ми го исполни срцето денес Ливерпул...позззз
 
К

*Каталонец*

Гостин
Честитки за победата :)

Не ја гледав утакмицата, ќе може некој головите ? :smir:
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120


се е во знакот на бројот 4
1-4 на семафорот, 4 играчи на сликата :pos:

ах кој сеир еј.. :baeh:
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
БАБАУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!! ЛЕЛЕЛЛЕ ПОРАДОСЕН НЕ СУМ БИЛ ВО ЖИВОТОТ !!! КАЈ СЕ СЕА ПЕДЕРЧИЊАТА ОД МАНЧЕСТЕР ДА МИ ПОПУВААТ... ДВОЕН ТРИУМФ !!!

Браво за сите играчи, честитки до сите други фанови и се знае.. идеме кон титулата.. сеа ќе почнат да го јадат педерине.. :)

YNWA !!!
 
К

*Каталонец*

Гостин
http://forum.rojadirecta.com/viewtopic.php?t=61035

Види тука за головите, за квалитет не знам :)
Супер беше квалитетот, фала :)

Инаку мора да признаам дека сите голови беа одлични, а најголем впечаток ми остави тој 3-тиот гол од слободен, ВДС не можеше ништо да направи освен само да гледа :)
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Честито победа:smir:(иако не ја гледав утакмицата)
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Иначе се извинувам на сите колеги фанови што не бев во прошлите 20 дена тука ( месец ), ми се расипа компјутерот а немав време да го напраам со работа обавези и така... опет сам ту :)
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.473
Поени од реакции
5.445
Честито победа, добро плескање им удривте... :helou:
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Луѓе, фанови на Ливерпул, дајте не бидете како овие од фан-клубот на манчестер и не пишете оф-топици по нивните фан-клубови. Знам дека е најважно тоа што победивме, ама сеуште сме втори на табела и борбата до крај на сезона ќе биде премногу тешка. Така да, не зборете од сега што како, туку радувајте се самите за себе и не правете безпотребни расправии.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Јунајтед оваа сезона не успеа да најде лек против Ливерпул. Не ми преостанува ништо друго, освен спортски да ви го честитам успехот.
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Па да сум на Манчестер навивач нема да имам срце да се појавам на фан клубот на Ливерпул и да им се смејам или да им се праам паметен.Ваков пораз не доживеале 17 години и уште неможат да признаат дека оваа сезона 2 пати беа плеснати од страна на Црвените од Енфилд.Срамота дефинитивно најлоши навивачи имаат и клуб што ќе го мразам цел живот.Поздрав до навивачите на Ливерпул многу сме јаки.Нека се молат да не им се паднеме у ЛШ.:wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom