Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.543
Поени од реакции
20.692
Член од
22 декември 2011
Мислења
1.291
Поени од реакции
1.285
Не го храни !! Игнорирај го ! Нели му ги читаш постовите ! практички си го лади со нас !
Пробувам да го игнорирам, но ова веќе реално не се игнорира... не прави будали при здрав памет...:facepalm:
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
5.148
Поени од реакции
8.433
а бе кој го еба нека јаде бурек, битно ке им носи цигари едно 150 години на стоката во затвор
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Види моме, поентата е дека Бугарите спровоцираа Комитите и они уместо кон албанците удриха бугарскиа посланик. Па кажи не е ли то добро, се пак су се добро сударили бугари и албанци са Монстерите на Македониа? Или нешто грешам...
Што збориш бе, температура ли имаш?
Кога удриле бугарски посланик?
Ај потсети ме молим те!
 
Член од
15 април 2012
Мислења
37
Поени од реакции
64
Аљо ај пиши шо права барате ? Зосто јас колку шо знам дали е бошњак ром србин имаат исти права ко нас македонците .
Шо други права барате .Ете ви факултети .Шо да не сакате и по државниве македонците да учат на планинскиот јазик?
Види, не на сите факултети.. ама на Шумарски, треба на планинскиот да се учи.. да се разбереме мореее ееееј.
 

Tемјан

the Kingslayer
Член од
19 мај 2011
Мислења
691
Поени од реакции
1.141
Епа ајде отвори тема за тоа и да гласаме. Вака ќе ти го избрише мислењето.
Нека брише бе брат. Се оствари нивното. Не сакаа да бидат нарекувани убијци, радикални исламисти или терористи. А самите протестираат за ослободување на терористите и убијците. Со тоа јасно и гласно ние имаме до знаење дека секој Албанец, го нарекувам Албанец, не шиптaр, бидејки се е исто, ние знаеме дека тие се убијци. Нашата омраза спрема нив е се поголема. Нека мине времето. Тоа ке каже се.
Секаде каде што има до мене Албанец јас се чувствувам одвратно, се гадам. Зошто тоа не е така кога до мене стои Циган или Турчин? Зошто не е така кога одам кај мој пријател циган на гости и се смееме до бескрај? А не можам да се поздравам со колега Албанец, срцево ми трепери кога го поздравувам секој ден.
Не може албанец да ме увери дека е добар човек.
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
Крвта ми зовре коа видов сега протести како да не пцујам :mad: Прекардашија веќе! и ние имаме трпение....:mad::mad::mad:
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Пробувам да го игнорирам, но ова веќе реално не се игнорира... не прави будали при здрав памет...:facepalm:
Ја цело време се воздржувам .. ама игнорирај , не го цитирај директно !
Гледаш дека се сладе на нашата нервоза , провоцира , брише мислење и банира после !
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.234
Те читам и не ми се верувам што г...а јадеш :facepalm: кој не ви дозволил образование ??? Кој? Или свесни сте за тоа дека образован човек не прави глупости, размислува со своја глава, па такви вас не ви требаат? Нормално, дека некој едуциран нема да искоци и да коЉе и пуЦа со каљаш по улици... образовани вас не би требаат... ете затоа сте прости, а не зашто некој не ви дозволува.... какви гомнарии само посра тука... еј не ми се верува...

Заборави една и најбитна работа образована жена не раѓа 10деца,покрај што сака ко мајка да се оствари сака и да направи кариера да носи Шанел и слично, а слушни ја изјавата на еден од протестантите: ја факал за рука,како он можел да го фаќа за рука :facepalm: (ова за една од приведените госпожи коха беше покриена од глава до пети). Ако ја фаќал за рука не гу воде на секс......

Принц истите сфаќања ги делиш дека жена нецмее да се фача за рака?И ако да во кој век живееш ме интересира?И дали знаеш дека живееш во Европа а не у Сауди Араби?!
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Јас апелирам да престанете да се вреѓате меѓусебе колку и да ви врие главата, контролирајте се бидејќи после може многу да се каете. А модератор ако вреѓа само така ги поттикнува другите да почнат со навреди и потоа да добијат и бан. Затоа воздржете се!
Ти да се воздржиш кога ќе ти убијат 5 деца и ќе протестираат 10,000 албанци да ги пуштат БЕЗ СУДЕЊЕ (како и за другите што ги пуштија 2001: Вејце, Карпалак, Мавровски работници)
Овие ликови што викаат „смирување„ ми се најгаден тип на ќовек, НАЈГАДЕН. Како НИЕ да сме тие што направиле нешто погрешно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom