kviki
Поени од реакции
1.075

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • не бе такво масло, не се прај матуф/а, заради ваквите размислувања не можиме да ја легализираме и толку луѓе ке изумрат од рак.....
  kviki
  kviki
  масло ко масло. Иначе машко сум.
  позз и со среќа со легализацијата :)
  H
  Јадеше бан ради белоглавите, ајдее.... -.-
  A што можам јас да направам околу тоа? Такви теми овде гледам секој ден, значи некој се замара и со нив, и повеќе од добредонен/а си да коментираш за тие теми таму. Сега твоето мислење ќе биде пријавено за оф топик. Поздрав.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: kviki
  Шкорпион
  Шкорпион
  Тоа што ја снема темата си е поради друга причина. Саркастичен биди си на теми каде сарказмот е добредојден. Темата беше за сериозна дискусија, а не некој мајтап да си игра.
  kviki
  kviki
  Ајде не се лути сега, отвори нова тема ќе коментирам сериозно !
  Шкорпион
  Шкорпион
  Темата беше избришана се чини на сметка на личен ќејф. Цела ноќ потрошив на акумулирање материјал за некој да ја избрише во пола саат постоење? Кур што ќе отворам нова тема таму.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom