Diablo 3

Член од
18 јуни 2008
Мислења
50
Поени од реакции
16
Доколку некој сака да ја игра бетата може да го симне инсталерот од овде.
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
795
Поени од реакции
375
Ме интересира дали може да се купи ваучер од Нико во Куманово и играта да се купи во Куманово веднаш на 15 мај ,бидејќи јас сум од Куманово.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Ме интересира дали може да се купи ваучер од Нико во Куманово и играта да се купи во Куманово веднаш на 15 мај ,бидејќи јас сум од Куманово.
Ваучер можеш да купиш и во Куманово, но за играта можеби ќе треба да почекаш додека ја дистрибуираат во Куманово. Мене ми кажаа дека можам да ја подигнам вечерта 14 Мај спрема 15 Мај во Рамстор. Па што ти чини да дојдеш до Скопје па и ти, еве го кај е :)
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
We're pleased to announce the Diablo III open beta weekend, which offers open access to all players with a valid Battle.net account! Beginning this Friday everyone is invited to log in and help us put the game and servers through their paces in this three day stress test as we march toward the game’s release on May 15. You can begin
downloading the Diablo III client right now.

From Friday, April 20 at 12:01 p.m. PDT (noon), until Monday, April 23 at 10:00 a.m. PDT you'll be able to log in, team up with friends, and play each of the five heroic classes to level 13 as you fight to save the world from the impending demonic invasion.
Navali narode, od 12:01 slobodno igranje do ponedelnik
 
Член од
30 јули 2010
Мислења
157
Поени од реакции
40
PDT(pacific daylight time) 12:01 кај нас тoa е 21:01(CEST)
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
795
Поени од реакции
375
Абе а има ли врска каква верзија на Диабло 3 Бета дали имам ЕУ или УС или исто е ?
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.116
Поени од реакции
5.877
Успеа некој да влезе? Јас веќе 40ина минути пробувам, не сака... се откажувам за сега, ќе пробам покасно.
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
serverite im se napadnati od igraci, premnogu logini za 1 min,LOL, treba da se probuva i ke vlezes i ja ne uspevam da vlezam mi vika serverot e zafaten,, duri nemozes ni na battlenet akauntot da vlezes
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
Ваучер можеш да купиш и во Куманово, но за играта можеби ќе треба да почекаш додека ја дистрибуираат во Куманово. Мене ми кажаа дека можам да ја подигнам вечерта 14 Мај спрема 15 Мај во Рамстор. Па што ти чини да дојдеш до Скопје па и ти, еве го кај е :)
Diablo gamer girl?Marry me!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom