(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
В

Вори

Гостин
Да ви се пофалам Сколари е новиот тренер на Челзи,па честитајте!!!
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
ај после подолго време да напишам и јас нешто овде.
таман се одморив една недела од шпекулации за роналдо и реал таман ко дојдов од ескурзија гледам овде 10 страни за роналдо. не се замарајте луѓе ако сака нека си оди ако не нека не оди и толку за тоа.
манчестер постои многуууууууу време и сигурно нема да престане да постои ако си оди еден играч. така да роналдо ако си одиш good trip and never come back:salut:
гледам уште не сме зеле ниедно засилување. со бербатов бидна ли нешто??? немајте гајле ѓаволи којзнае што му се врти на фергусон сега во главата кое пеколно засилување. си знае лисецот. му побеле косата во манчестер и сигурно знае кое е најдобро засилување за тимот. ќе бидат и засилувањата после еуро.
и за крај гледам овие лузериве зеле тренер а????сколари???
ај би требало да биде поинтересно со него во премиер лига.
ај да видиме како се нервира кога губи од манчестер.
овој ми изглеа како смирен тип ама нз како ќе го поднесе поразот од ѓаволите:pos2: :pos2: :pos2:
 
В

Вори

Гостин
ај после подолго време да напишам и јас нешто овде.
таман се одморив една недела од шпекулации за роналдо и реал таман ко дојдов од ескурзија гледам овде 10 страни за роналдо. не се замарајте луѓе ако сака нека си оди ако не нека не оди и толку за тоа.
манчестер постои многуууууууу време и сигурно нема да престане да постои ако си оди еден играч. така да роналдо ако си одиш good trip and never come back:salut:
гледам уште не сме зеле ниедно засилување. со бербатов бидна ли нешто??? немајте гајле ѓаволи којзнае што му се врти на фергусон сега во главата кое пеколно засилување. си знае лисецот. му побеле косата во манчестер и сигурно знае кое е најдобро засилување за тимот. ќе бидат и засилувањата после еуро.
и за крај гледам овие лузериве зеле тренер а????сколари???
ај би требало да биде поинтересно со него во премиер лига.
ај да видиме како се нервира кога губи од манчестер.
овој ми изглеа како смирен тип ама нз како ќе го поднесе поразот од ѓаволите:pos2: :pos2: :pos2:

Ја не знам дали во претходните мои постови ги навредив Јунајтед,или реков нешто лошо за нив,а ти глеам вреѓаш Челзи вакви Челзи лузери,иначе поголем лузер од тебе нема.Се повлекувам од овој Фан Клуб,заради вакви како тебе!!!:tapp:
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
Ја не знам дали во претходните мои постови ги навредив Јунајтед,или реков нешто лошо за нив,а ти глеам вреѓаш Челзи вакви Челзи лузери,иначе поголем лузер од тебе нема.Се повлекувам од овој Фан Клуб,заради вакви како тебе!!!:tapp:
на мој фан клуб ќе си пишувам што сакам никој не може да го спречи тоа а ти ако сакаш читај ако не не мораш.
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
ејјјјјјјј да де сега ми текна на ова откако го гледав.
да се надеваме дека нема да го истепа шминкерот, пошто над други играчи ако крене рака нема добро да помине(руни,тевез,видич,фердинанд,андерсон...).
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
ејјјјјјјј да де сега ми текна на ова откако го гледав.
да се надеваме дека нема да го истепа шминкерот, пошто над други играчи ако крене рака нема добро да помине(руни,тевез,видич,фердинанд,андерсон...).
Хаха..А Есјен, Тери, Макалеле,Aнелка,Eшли Кол?Ххаа..Замислете ултимејт фајт..Партали...:pos2::pos2::pos2:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Д ултимејт Љуиш Филипче Шкољари јас би сакал да го видам колку е јак во една ферска со Рој Кин, осеќам ќе биде доста.... кратко.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Абе ајде да купиме нешто,веќе не ми се чека ....Само по играч што тргнуваме да не дознаваат другите клубови да се договораме со него,да напраа медицинските тестови и да потпише па после ќе кажат официјално...Ако го кажеме играчот пред да потпишеме со него отиде,во друг клуб...:tapp:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom