back from hell
Поени од реакции
7

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • СРЕЌНА НОВА 2010 ГОДИНА, ЗДРАВЈЕ, УСПЕХ И ПРОСПЕРИТЕТ И УШТЕ МНОГУ ТИТУЛИ ЗА НАШИОТ ОМИЛЕН ФУДБАЛСКИ ТИМ ВО СЛЕДНИТЕ 365 ДЕНА ВИ ПОСАКУВААТ ОД ФАН КЛУБОТ НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД!

  GLORY GLORY MAN UNITED!
  не се секирај ( само да побарам дресче :) )
  не заборавив , си изгубив поштено така и ќе направам :)

  позЗ
  серверот им е паднат неможе да се купуваат гифтови после ко ке се среди ке ти пратам
  Среќна Нова 2009 година, да ни е успешна како и претходната, да се редат трофеи како и денови во новата и да продолжиме да си го сакаме и подржуваме најдобриот клуб како и до сега.

  GLORY GLORY MAN UNITED

  Chombe_United( Manchester United president :) )
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom