Каде може да најдам? (Општи прашања)

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
Kаде во градов се продаваат микрофони? Ми треба АТ2020.
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
356
Поени од реакции
18
Продавница или место во Скопјево каде што се продава марката на часовници Fossil
Во Т.Ц. Беверли Хилс.
--- надополнето: Oct 5, 2011 10:02 AM ---
Дали кај нас има да се купи кутија за чување на часовници? Немора да е нешто ексклузивно, може и поевтино да биде.

Најдов Од Ebay за 22$.
--- надополнето: Oct 5, 2011 10:03 AM ---
Каде можам да најдам половни стапови за планинарење или за скијање(претпоставувам дека и тие ке одговараат за планинарење)?
Некој?
 
Г

Гучи

Гостин


Ја начекав сликава на 9гаг и ми се приигра играва, му текнува на некој како се викаше? :)
 

Ivana*Antique

Чисто информативно
Член од
5 септември 2011
Мислења
312
Поени од реакции
144
Abe aj neka kaze nekoj sto znae, kako se vikase eden kafic vo lisice, neznam potocno koe lisice :) cudno ime imase kaficov, mi go kazaa i se dogovoriv za kafe ama za ziva glava ne mi teknuva kako se vikase kaficov, aj koj znae neka kaze nekoi iminja na kafici vo lisice... bese nesto kako riza, ricar li, ili taka nesto ....
 

GothLady

Heinous
Член од
16 јуни 2008
Мислења
283
Поени од реакции
33
ај ако може некој да ми каже кај може да најдам пирс за на усна, црна алка...ама од тие без топче шо се.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.422
Поени од реакции
7.776
ај ако може некој да ми каже кај може да најдам пирс за на усна, црна алка...ама од тие без топче шо се.
САМО ВО ПИРСИНГ СТУДИО. Немој да си купувала од дуќани за бижутерија, бидејќи се најчесто од некои чкљ метали од кои можно е да си имаш проблеми.
 

GothLady

Heinous
Член од
16 јуни 2008
Мислења
283
Поени од реакции
33
САМО ВО ПИРСИНГ СТУДИО. Немој да си купувала од дуќани за бижутерија, бидејќи се најчесто од некои чкљ метали од кои можно е да си имаш проблеми.
јасно дека од пирсинг студио, само мислев да не знае некој точно во кое има. и уопште кај има пирсинг студиа низ скопје.
 
Член од
21 септември 2009
Мислења
47
Поени од реакции
3
Каде да ја најдам за PS3, GTA IV liberty city или Complete Edition ?
Овие од пазар3 и реклама5 никој не одговара со денови (најверојатно ја немаат веќе).
И на ново ако знаете каде би можело да ја има ве молам кажете. Благодарам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom