Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
28.743
Едно прашање, видео снимки од утакмици стари 10 години од Архива на МТВ да ги побарам би ми ги дале ?
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.453
Поени од реакции
7.881
Дресови од Македонската кошаркарска репрезентација.
На плоштад, кај што се наоѓала куќата на Мајка Тереза има една тезга продаваат сувенири, има и кошаркарски дресови од репрезентација.
Во Фан Шоп кај Скопјанка има од MacCaleb.
Сега за сега тие две места ги знам. Ама дресовите се чкарт, ќе чекам ако донесат оригинали, па да размислам да купам.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
9.049
Поени од реакции
25.035
Ќе може некој да ми каже некоја добра цвекарница каде што вршат достава на цвеќиња до дома? На пример да нарачам букет цвеќе да го однесат на дадена адреса.
 
Член од
28 април 2009
Мислења
750
Поени од реакции
507
Продавница или место во Скопјево каде што се продава марката на часовници Fossil
 
Член од
9 септември 2011
Мислења
81
Поени од реакции
6
Мислам дека овој форум може да ми биде од помош, па со таа цел и станав член. А мојот проблем е каде можат да се најдат вреќи за релаксирање но со мотив како на сликава

 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.453
Поени од реакции
7.881
Каде се наоѓа и колку би ме чинело едно 2 на 3 метра?
Се наоѓа во уличката до Универзална сала. Малку е затскриено, ама ќе го најдеш на некои 20-30 метри од Партизански одреди е. Цена... не знам, за на работа ни правеа знамиња, ама потпишував приемница, фактурата други колеги ја спроведоа.
--- надополнето: Oct 3, 2011 5:26 PM ---
Мислам дека овој форум може да ми биде од помош, па со таа цел и станав член. А мојот проблем е каде можат да се најдат вреќи за релаксирање но со мотив како на сликава

Lotus Lounge Chair мислам дека само тие прават вакви работи во Македонија, ама ваков мотив немам видено. Како и да е, пиши им мејл, можеби ќе ти излезат во пресрет.
 
Член од
16 април 2010
Мислења
2.558
Поени од реакции
1.503
Каде се наоѓа и колку би ме чинело едно 2 на 3 метра?
Ете Тончие ти кажа каде се наоѓа, а тоа зависи колку боја и платно ќе отиде, а бидејќи е големо нема многу евтино да ти биде
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Ќе може некој да ми каже некоја добра цвекарница каде што вршат достава на цвеќиња до дома? На пример да нарачам букет цвеќе да го однесат на дадена адреса.
пробај по попознативе цвеќари, на пример Розе во Веро 2
http://mk-mk.facebook.com/pages/Цвеќара-РОЗЕ-Веро-2-Flower-Shop-ROZE/104308509645846
 

Kajgana Shop

На врв Bottom