PES 2012

  • Креатор на темата kpb
  • Време на започнување

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.759
Поени од реакции
6.708
Абе почна Мастер Лига некој? Јас почнав со Бетис ама сфатив дека полесно ќе научам ако почнам со топ екипа одма, па сакав да почнам со Манчестер и правам нова сезона и гледам во сите можни екипи стојат играчите шо ми беа во Бетис. Шо така?
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Абе почна Мастер Лига некој? Јас почнав со Бетис ама сфатив дека полесно ќе научам ако почнам со топ екипа одма, па сакав да почнам со Манчестер и правам нова сезона и гледам во сите можни екипи стојат играчите шо ми беа во Бетис. Шо така?
Хах дали си направил да играш со оригиналните играчи или пак со тие на Мастер Лигата.

Хах дали знаеш некој играч на Бетис?
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Хах дали си направил да играш со оригиналните играчи или пак со тие на Мастер Лигата.

Хах дали знаеш некој играч на Бетис?
Јас знам два Санта Круз и Матилда
 

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
Хах дали си направил да играш со оригиналните играчи или пак со тие на Мастер Лигата.

Хах дали знаеш некој играч на Бетис?
Знае бе... Minanda, Castolo, Ximelez :D
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.759
Поени од реакции
6.708
Хах дали си направил да играш со оригиналните играчи или пак со тие на Мастер Лигата.

Хах дали знаеш некој играч на Бетис?
Па јас колку шо видов нема таков избор како порано дали со оригинални играчи или со измислени. Бираш само Мастер лига во тоа Football Life и то е то.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Па јас колку шо видов нема таков избор како порано дали со оригинални играчи или со измислени. Бираш само Мастер лига во тоа Football Life и то е то.
Треба да отклучиш во Екстра Контент!
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
И немој да ми кажеш дека треба 1000 поени за тоа?
Имаше на нет да се симне еден фајл кој ги отклучува сите можни нешта.

Пронајди еден пост на The Artifex неколку страни поназад,тој го имаше постирано тоа!
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.759
Поени од реакции
6.708
Најдов, почнав....џабе почнав :mad: То е значи невозможно луѓе...значи да ми е поблиску некој од креаторите на играва би го претепал на мртво еј! Абе зошто една убавина од спорт една така убава игра како фудбал мораше да ја заебат до најниско можно ниво. Значи играм со Манчестер со најјак состав против Swearlce ваљда Свонси се тие...и си играм прво полувреме ги водам 0-3. Абе штом почна второ полувреме армагедон еј! :mad: Топка не им се зема, 10 фаули ми досудија, даваат еден супер гол од 30 метри за 1-3...ајде си викам нема белким да ме стигнат, дополнително се концентрирам ја држам играта, се обидувам да дадам гол за 1-4 и оп корнер за нив. Изведува тој, топката ги прескокнува сите за метар-два и паѓа на осамен нивни играч кој од волеј дава, нормално под рацете на “дебилниот“ Де Геа и 2-3. И така се понервозен и понервозен и се викам абе матер ќе им ебам нема да ми дадат уште еден. И....88 обичен контакт на 18 метри си свири фаул и слободен удар. И така фино лепо некојси Ален таму со 55 оверал си шутира и ни Де Геа ни 193 цм високиот Смолинг не ја спречија топката да влезе в гол и нормално заврши 3-3 :place:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
:cuc: :cuc: :cuc:
Најубавиот гол што го имам дадено на новава.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Држам и брзина нормално и конечно пред малце извадив 1 асален шут :D
Хехе.. АЛЕЛУЈА!!
Значи не било НЕВОЗНОЖНО, така?
Целата работа е треба добро да го совладаш начинот на игра и тоа е тоа, само џабе пред време плукате и критикувате!!! :D :P
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
ако може некој да ми прати пач за дресовите само благодарам = )
 

Kajgana Shop

На врв Bottom