PES 2012

  • Креатор на темата kpb
  • Време на започнување
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Fire Patch Vietnam 2012 version 1.0

-Поправени имињата на тимовите
-Дресови за Англиската Лига
-Направени некој трансфери
-Додадени БундесЛига и 2 Англиска
-20 нови топки
DOWNLOAD
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Ќе има линкови за да ја симнеме играва целата? :D
 
M

marko 1996

Гостин
Ја го симнувам, за некој пола саат ке биде.
Малце сидери има...
Сакав да прашам нешто ама средив :) Ја сеа го инсталирам иначе се утепав од чекање околу 6 поручек ми беше готов торентот , ама не бев дома и сеа го инсталирам. А го спуштав од вчера од 11 саат вечерта тиња сидери слабо имаше по 20кб идеше малце убрза после тоа сеа пак излеа тапа е сидери.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Дајте торенти бе, не бидете цигани :D
 
M

marko 1996

Гостин
Ја го симнувам, за некој пола саат ке биде.
Малце сидери има...
Да те прашам ако го симна дали го инсталира бидејки ја коа ке пробам да ја пуштам ми се појавува демек не наоѓа фајл и треба од ново да се инсталира и така 2-3 пути пробувам ама нешто не иде ти одма ја инсталираше?
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Да те прашам ако го симна дали го инсталира бидејки ја коа ке пробам да ја пуштам ми се појавува демек не наоѓа фајл и треба од ново да се инсталира и така 2-3 пути пробувам ама нешто не иде ти одма ја инсталираше?
Инсталирам моментално, ќе пишам коа ке заврши...
Иначе можно е антивирусот да ти брише некој фајл одма по инсталацијата.
--- надополнето: Sep 27, 2011 11:07 PM ---
Да те прашам ако го симна дали го инсталира бидејки ја коа ке пробам да ја пуштам ми се појавува демек не наоѓа фајл и треба од ново да се инсталира и така 2-3 пути пробувам ама нешто не иде ти одма ја инсталираше?
Да, сеа и мене ми се деси, антивирусот го брише rld.dll или го става во карантин, намести да не го чепка тој фајл (зависи од антивирусот) и се ќе биде ок.
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Ако ја најде некој, само нека го пише тука името на страната и готово.
Ja има на TPB под следно име.

Ја има и на Замунда

Pro Evolution Soccer 2012 GERMAN - 0x0007
Ја симнав од замунда, кој е registration code ??

не можам да го најдам по папкиве тука ..
 
A

Auditore

Гостин
Ја играв и ПЕС вчера, па после неа ФИФА и успеав да добијам одлична слика и за двете игри.
Од ПЕС сум разочаран од многу работи и ми се чини дека демото(второто) испадна подобро од финалната верзија и не знам дали се сложувате со мене.
Блурот е многу позастапен во ПЕС12 финал, гејмплејот апла убрзан не знам што е работа, дури и намалив на -1 и пак беше брзо, пуштам демо да играм не е така.
Ме нервираат голманите и Шаолин потезите на играчите, како и одбраната, тоа е тоа, графиката освен блурот е одлична, играта е феноменално оптимизирано, но дефинитивно не испадна тоа што очекував и оваа година останувам на ФИФА12.
Тоа би било тоа, иначе играта ја симнав од замунда, па гледам дека повеќето од одве ја симнале истата верзија значи не е до играта проблем со гејмплејот, кој знае што му е.
Поздрав
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Fire Patch Vietnam 2012 version 1.0

-Поправени имињата на тимовите
-Дресови за Англиската Лига
-Направени некој трансфери
-Додадени БундесЛига и 2 Англиска
-20 нови топки
DOWNLOAD
на арсенал им ставиле дресови на панатинаикос запеза цццц
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Не сакам да критикувам или да навредувам.. ама сварно КОНАМИ го претераја со овие лиценците. Па више нека ги откупат еднаш правата и крај, аман веќе. Па кажете ми КАКО да купам оригинал пес 2012 игрица кога лиценци воопшто нема.. т.е. на 5-6 клуба само. Што? На оригинал игрица ке шибам некои без везе патчови?
Мислам сварно нема смисла :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom