StarCraft 2

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Ајде бе луѓе има ли некој што игра со Starfriend? Пишете да изиграме некоја партија.
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Колку играчи има одприлика на тоа програмчето?
Не е од типот на Garena или некое слично, едноставно креираш и им ја даваш на други твојата IP адреса за да можат да влезат.
 
Член од
10 јуни 2008
Мислења
30
Поени од реакции
0
Продавам StarCraft II акаунт со е-маил се е во најдобар ред.

Цена: 1500 ден. Во Битола.

е-маил за контакт: igor.ppvski@gmail.com
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
9.020
Поени од реакции
24.947
Ако може некој да ми помогне. Ја симнав играва од Замунда од Reloaded, ја инсталирав, ја пачував, кракував и ја пуштам ми покажува некој ерор. Е сеа најдов друг крак го ставив, ми ја пушта играта, али тамо горе лево кај што треба objectives да стојат ја имам некој бројки глупости, ајде и тоа не е проблем, туку најглавниот проблем е што откако ќе и направам save game на играта после неможам да ја пуштам некои ерори ми дава, ми крашнува играта. Ќе може некој да ми даде асален крак или од некој друг рипер да ми даде да ја симнам играта. Некој проверен линк од торент да ми пушти по ПП. Фала.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Гледам никој нема пишано. Ја играл ли некој 2рава епизода.
Јас ја почнав и воопшто не ме бендисува. Некако малку игра, многу муабети, многу сплетови и на крај ќе незнаеш до кај си стасал и сл. Парите воопшто не ги оправдува.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.867
Поени од реакции
6.379
Гледам никој нема пишано. Ја играл ли некој 2рава епизода.
Јас ја почнав и воопшто не ме бендисува. Некако малку игра, многу муабети, многу сплетови и на крај ќе незнаеш до кај си стасал и сл. Парите воопшто не ги оправдува.
Како тоа не знаеш до кај си стасал? Јас ја изиграв кампањата во 1 здив, можеби не ми беше кул како Вингс но си беше ок, Сара си доби ривенџ и сите среќни... Има доста подобрувања во другите сегменти освен кампањата... многу ми се допаѓа добивањето experience и качување левели ... да не редам , јас сум повеќе од задоволен...
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.710
Поени од реакции
27.676
StarCraft II Heart of the Swarm [RELOADED] +Cracked Multiplayer [BCL]

не знам ништо, не прашувајте, имате на замунда
 

Kajgana Shop

На врв Bottom