StarCraft 2

АздисаноСакавче

Passionate Hentai Fan
Член од
19 декември 2010
Мислења
155
Поени од реакции
13
Ајдеее кога ке го пуштат пачот ми се смачи веќе :nerv:,сакам да ја пробам DoTA,StarJeweled,Aiur Chef,Left 2 Die,фамозните chat канали...

--- надополнето ---

:coffee: ахх,еве ги пред малку кажаа дека го одложиле за наредната недела.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.867
Поени од реакции
6.379
Сите македонци во канал Macedonia !!!
Обавезно!! Нема трте-мрте!
Се уклучив пред малку,шо да видам...Гробишта.... нема жива душа ..

--- надополнето ---

Пачот 1.2 е Страва :vozbud: ..Конечно и ние Тосите да живнеме..Првата игра со нов пач,одма спам Обсервери...Фул Мап контрол ,Јеа Бејби..
 
B

Blacks

Гостин
Сакам да купам старкрафт 2, продава некој? Инаку мора да биде некој близу Струмица - чисто ако подоцна планира да ме зезне да му ги истурам забите.
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Сакам да купам старкрафт 2, продава некој? Инаку мора да биде некој близу Струмица - чисто ако подоцна планира да ме зезне да му ги истурам забите.
Све мрги на форумов еј :):) Ако неможеш да ја најдеш по продавнициве земи си ја дигитална верзија барем ја така направив :):)
 
B

Blacks

Гостин
Све мрги на форумов еј :):) Ако неможеш да ја најдеш по продавнициве земи си ја дигитална верзија барем ја така направив :):)
Не дека неможам да најдам, многу ми се 60 евра да дадам за игра
 
Член од
6 март 2007
Мислења
307
Поени од реакции
184
Сакам да купам старкрафт 2, продава некој? Инаку мора да биде некој близу Струмица - чисто ако подоцна планира да ме зезне да му ги истурам забите.
Доколку се решиш да ја купиш дигитално еве ти сајт од каде шо можеш да ја земеш за поефтино.
Јас земав од овде 2 клуча кога излезе играта и до сега немам проблеми.

http://www.cjs-cdkeys.com/products/Starcraft-2:-Wings-of-Liberty-Activation-Key.html
 
B

Blacks

Гостин
Член од
10 јуни 2008
Мислења
30
Поени од реакции
0
Тој што сака тренинг или дружење на баттле.нет можи да ме аддни:
Iggie
#982
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.677
Поени од реакции
29.249
Испадна трејлер за Heart of the Swarm
video preview
 

Kajgana Shop

На врв Bottom