Serie A 2011/2012

Кој ќе биде шампион?


  • Вкупно гласачи
    463
Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Од поновите членови е, гледате, и пиша дека Јувентус ќе ја освои според него, увек почетниците што влагаат у теми со анкети испалуваат такви одговори :icon_mrgr:
 

Stallion

Папион __ •°
Член од
13 септември 2010
Мислења
1.149
Поени од реакции
908
Од поновите членови е, гледате, и пиша дека Јувентус ќе ја освои според него, увек почетниците што влагаат у теми со анкети испалуваат такви одговори :icon_mrgr:
И сигурно сеуште чека на првата страна да му излезе одговорот :icon_lol: :icon_mrgr:
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
2.746
Поени од реакции
1.288
дечкото си има фаворит во најјаките лиги........не сме ни Каталонци ни Миланези ни Баварци ни Лондончани.......всушност знам еден од Бт си навива за Силекс од стално:eek:.....
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Има време ке научи :pos:
дечкото си има фаворит во најјаките лиги........не сме ни Каталонци ни Миланези ни Баварци ни Лондончани.......всушност знам еден од Бт си навива за Силекс од стално:eek:.....
И тоа онаков еден од пожестоките навивачи е...таков ни во Кратово нема:D
 
F

FuckYouAll

Гостин
Од поновите членови е, гледате, и пиша дека Јувентус ќе ја освои според него, увек почетниците што влагаат у теми со анкети испалуваат такви одговори :icon_mrgr:
Јас незнам шо му се нафрлија, одговорот му е на место.:icon_lol:
 

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.007
Поени од реакции
2.043
TROLL

we'll see who has the last laugh when juventus spend their 100 million summer transfer budget on aguero, rossi and bastos...



...well, shit
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Имам некое чувство дека Мирко ќе се повампири во Јуве ...
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Навивачки и оптимистички си гласав за Фиорентина али не знам што треба да се случи за тоа да биде : ))) Реално ќе биде меѓу Милан, Интер и Јуве. Милан ќе биде фаворит за титула, Интер ако ги дадат Ето и Снајдер мислам дека може уште денес да се откажат, а Јуве исто така изгледа се подобро со засилувањата и ко да се враќа на добар пат.
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Juventus are not a step forward for me - Hamburg's Eljero Elia

"There's no need to talk if a club of the same level as HSV is interested. Juventus are still one of the best Italian teams around, but they're not better than Hamburg in my opinion."

звер :pos:
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
2.746
Поени од реакции
1.288
Juventus are not a step forward for me - Hamburg's Eljero Elia

"There's no need to talk if a club of the same level as HSV is interested. Juventus are still one of the best Italian teams around, but they're not better than Hamburg in my opinion."

звер :pos:
ако читаме секое ѓупче шо кажува ехееее,си знае дека нема шанси во Италија ѓупчево.........
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom