Сакате ли да го снема Фејсбукот?

Дали сакате да го снема фејсбукот?


  • Вкупно гласачи
    192
F

FuckYouAll

Гостин
Нека го снема, можеби ако тоа се случи ќе ме викнат да играме Крадци и Полицајци, после дооолго време.:pos:
 
Член од
27 јули 2011
Мислења
216
Поени од реакции
94
Фејсбук е најглупавото нешто што досега го има измислено човекот и дефинитивно сум за да се укине
 
T

Torchyrus

Гостин
Фејсбук е најглупавото нешто што досега го има измислено човекот и дефинитивно сум за да се укине
Размисли малце ако фејсбук е нешто најглупаво зошто човекот шо го измислил сега не си ги знае парите кои ги има ...
Иначе не сум за да се укине баш ми е кул .
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
И да го снема , социлачните мрежи нема никогаш да исчезнат, на времето ве нервираше mIRC потоа мy space и hi5 , да не зборувам за македонските верзии на "пријатели" и слично. Така да за некоја година ќе ви смета гугл плус :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.504
Поени од реакции
14.141
Не сакам да го снема затоа што е многу корисна работа за луѓе кои знаат како да го користат. (како мене :D )
 

Belle

A Jedi
Член од
12 април 2009
Мислења
1.006
Поени од реакции
552
Оооо не како тогаш Викторијанките и Кикохоличарките ке стапат во контакт со своите идоли? :(
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.280
Поени од реакции
2.000
Кога ќе речам дека сакам да не постои фејсбукот ми викаат па избриши го профилот..
работава е шо ја сакам сите да ги избришат профилите, не само јас :cautious:
 
T

Tetro

Гостин
Кога ќе речам дека сакам да не постои фејсбукот ми викаат па избриши го профилот..
работава е шо ја сакам сите да ги избришат профилите, не само јас :cautious:
А да ги изгориме серверите, а?
 

LGBT

Weird
Член од
20 јули 2011
Мислења
329
Поени од реакции
157
Не, ќе нема на што да се смеам.
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Фали и трета опција. На мене на пример ми е сеедно дали ќе го снема или не.
Сигурно има и други што мислат како мене. (најверојатно)
 
Член од
21 јули 2011
Мислења
112
Поени од реакции
36
Dokolku go izbisat Facebook kako sto vikate togas kako ke komuniciras so prijatelite ili rodninite sto se daleku (pr. vujce od Amerika ) . Za tie sto go koristat racionalno ( tuka se stavam i jas ) ne smee da se izbrise, a za decata sto pravat cirkusi po Facebook NEMAM KOMENTAR :S :S
 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Ако не беше Фејсбук, ќе беше нешто друго. А и да го “снема“, дали ќе ја снема и таа раја која се однесува глупаво на социјалната мрежа?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom