Serie A 2010/2011

Кој ќе биде шампион во сезоната 2010/11 во Serie A?


  • Вкупно гласачи
    417

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.747
Поени од реакции
44.062
A kaj живеам објасни ми, жити све, просветли ме, потребно ми е тоа од тебе и твоите 17 годинки ...
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Аха значи ти "големиот" треба да делиш совети на сите тука.Извини така, не сум го знаел ова.
 
P

PewDiePie

Гостин
Реално,во право се интерашиве до негде,ок е тоа што дечкото се потрудил и направил ама па ова не е фан клуб Јувентус и не верувам дека навивачите на другите тимови нешто посебно ќе ги заинтересираат потезите на Красиќ или Киелини,да беше нешто смешно и јако како на Влатче видеото со тој водителот што се смее ок тоа беше цепки. :tv:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.747
Поени од реакции
44.062
^^ Не делам никакви совети, само алудирам на фантазерски муабет за некои измислени комплекси.
Не гледам никаква причина за истите, освен, у свет каде некој живее у лага и така се теши за подобро денес и утре, ти, за жал, не ја долови поентата и ми тераш на глуп муабет ... :wink:

p.s. Ја иам земено од црвената, Ивка уште е на плавите. :tv:

p.m.s Немам ништо против видеата на Девил, али не е ова апла соодветното место за нивна промоција иако фан на Интер прв тоа го направи, ваљда негов другар. Фејбук групи, форуми на Јуве, или темата за Јуве тука се поприлагодни за истите.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.359
Поени од реакции
16.866
^^ Не делам никакви совети, само алудирам на фантазерски муабет за некои измислени комплекси.
Не гледам никаква причина за истите, освен, у свет каде некој живее у лага и така се теши за подобро денес и утре, ти, за жал, не ја долови поентата и ми тераш на глуп муабет ... :wink:

p.s. Ја иам земено од црвената, Ивка уште е на плавите. :tv:

p.m.s Немам ништо против видеата на Девил, али не е ова апла соодветното место за нивна промоција иако фан на Интер прв тоа го направи, ваљда негов другар. Фејбук групи, форуми на Јуве, или темата за Јуве тука се поприлагодни за истите.
Devi е =) ...иначе јас си ја признав грешакта и увидив ....си реков тука ке сака некој да ги види кој не е настроен толку непријателски кон навивачите на др екпи ...бар на гоал.ком поинаку оди на форумите работата ...и се ивинувам и се извинав ..... ам тоа што сум ставил тука клип не е причина да бидам навредуван и да е мешана фамилија па и мојот клуб да биде наречен "JuBE" како фан на тој клуб јас лично се осеќам навреден , кога јас во ниеден мој пост не сум рекол мерда ни Шинтер ....од почит кон неговите навивачи т.е. вие не се однесувам така затоа што прво сме луѓе пред фанови ....
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.747
Поени од реакции
44.062
Незнам зашто се извинуваш коа немаш никаква причина за тоа, нит па нешто си згрешил ебаго, форум е :), гајле ти е, ја реков само каде е најприлагодно да ги ставиш, твој е изборот за тоа каде и како ке ги промовираш ...
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
78
^^ Не делам никакви совети, само алудирам на фантазерски муабет за некои измислени комплекси.
Не гледам никаква причина за истите, освен, у свет каде некој живее у лага и така се теши за подобро денес и утре, ти, за жал, не ја долови поентата и ми тераш на глуп муабет ... :wink:

p.s. Ја иам земено од црвената, Ивка уште е на плавите. :tv:

p.m.s Немам ништо против видеата на Девил, али не е ова апла соодветното место за нивна промоција иако фан на Интер прв тоа го направи, ваљда негов другар. Фејбук групи, форуми на Јуве, или темата за Јуве тука се поприлагодни за истите.
еј ама поента направи.....дај си петка:tapp:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
еј ама поента направи.....дај си петка:tapp:
Ај не го поти , човекот сака да ви објасни нешто а твојот сарказам води кон нови провокации. Што би станала темата ако од сите Италијански фан клубови почнат да се редат клипови и слики? Калакурница... затоа однесувај се соодветно на темава ,, а ако сакаш да провоцираш иди во фан клуб јуве и пишувај што ти душа сака, или фантазирај дека ке ни ги земете титулите ... :tv:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Онда ај сите тука да му честитаме дипломска на Ико.

Честитки убаф :back:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Онда ај сите тука да му честитаме дипломска на Ико.

Честитки убаф :back:
Темава не е за честитање дипмомски! :pos:

Фала убаво да ви се врати се да си дочекате ,ова не важи само за Интерашите туку за сите Фанови (Јубенташи,Биланези и остало(шала)) :pos:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.896
Поени од реакции
8.757
ајде Ико честито, па магистратура,докторат или некоја добра работичка :)

оваа паузата со репрезентациите ни дозволува да одиме малку оф топик :), мене искрено не ми сметаа видеата, ма да си има соодветно место за истите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom