Избор за песна за Евровизија 2010

Статус
Затворена за нови мислења.
S

Sheldon Cooper

Гостин
Што кажа Кристијан хаха
Читав пред некој ден хороскоп и ми пишуваше да не излегувам на јавен настап. На 13 имав настап, а еве денес/вчера е/беше петок, и тоа е... не знам како да кажам... хахаха
Се збрка дечкото, хаха (аj бе доjди на мсн)
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
таа песната шо ја испеа кутрата двапати не ви звучи малку на една песна од Туна:Прашувам без глас?

а од песниве Влатко Илиевски или Водолија може :pipi:
 
G

GoddessOfRock

Гостин
Грозно нешто! Технички проблеми еден куп. Песните за никаде. Паркети и Памперс во финале би сакала да ги видам... Другите се сите за никаде!
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.809
Поени од реакции
2.630
Е стварно МТВ се потрудиле, сцената ме хипнотизира со тие двете тркала што се вртеа, а измеѓу нив три полукруга и некаков си екран во кој најзастапена беше црвената, плавата и зелената боја..се чудев што е финтата и сега ми текна па 3Д ефекти имаат луѓето затоа не можеме да доживееме како што треба, затоа вечер сите со наочари и топ ќе биде :pos2: а за водителките, плавата ја унапредиле сега е на сцена минатите години ја гледав во црвениот green рум беше и секогаш делува како да е надувана...толку возбудена како да води Оскари или Сан Ремо, нема друго објаснување освен надувана, а со таа другата како прв пат да се гледаат и како да немале ни една проба, постојано си влегуваа во збор, особено кога гласаше "стручното" жири, едната чита песна, во исто време другата чита колку поени абе :tapp::tapp::tapp:
за песните немам коментар, не заслужуваат
i sto e najstrasno onaa drugata voditelka ,patem stipjanka deneska na lokalnite vesti vo stip samata si priznava deka ne e zadovolna od toa kako go vodi izborot i deka ne ja biduva :pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
МАЛЦЕ ПОСЛАБИ ПЕСНИ ... АЛИ МОРА ДА ГЛАСАМЕ ШТО ДА СЕ ПРАЈ !!!!!!!!! :nesvest:
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
леле резили невидени!!! ороспијана ќе ја праќаат :tapp: се извинувам на изразов ама посоодветен збор за неа нема.
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
Шо ја форсираат Маја В. не беше ништо...
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
Влатко Лозановски прво местОо :tapp:

и Да барем Водолија замина во Финале!
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Не гледав, ама чим Маја Црнец е трето место... стара приказна со корумпирано жири!

Мизерија!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom