Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

N

navivacka

Едвај чекам да почне натпреварот...едвај чекам да дојде 15:30 да го гледаме Гигс како го подига пехарот:pipi:

Arshavin Van Persie

Гледам ќе им брани Фабијански...пуцајте мајстори :)))

12 јуни 2008
5.227
972
Добар состав имаме, Фабијански им брани тоа ме радува:):)

13 јануари 2009
1.311
749
Само пораз нејкам на оваа утакмица ако е нерешено или победа другата сезона на трибините ке се слуша "ОСВОИВМЕ ТИТУЛА СО АРСЕНАЛ" :vozbud::vozbud::vozbud:

5.227
972
Ајде почнува натпреварот, уште малку Гигс ќе го подигне пехарот:vozbud:Среќно ѓаволи...

caci_cris7

Red Devil Girl 4ever
28 октомври 2008
294
3
Одличен состав со Тевез во првите 11. Браво Ферги, одиме на победа:vozbud::vozbud::vozbud:

Ај со среќа Ѓаволи, па да си честитаме титула за некој саат.

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
23 март 2008
12.633
11.251
Мора да победиме денес, несмееме да си ја отежниме работата и во последното коло да мораме да го освоиме тој бод.
Со среќа.

16 јули 2007
12.497
4.070
Бербатов ИН :)Јас кога велам дека со него сме подобри , вие не ми верувате.:pipi:

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
14 декември 2007
8.809
452
Слабо прво полувреме, не сум задоволен воопшто од играта, како да играат во грч. До сега Арсенал беше подобар противник, се надевам дека ние ќе сме во второто полувреме:helou:

Apokalipto

Tredici
4 март 2007
15.576
2.585
Колку е само наместен натпреваров за нерешено... чудо едно е :)

5.227
972
Слабо прво полувреме, Арсенал сега за сега има подобра игра...во второ барем еден гол да дадеме и да го подигнеме пехарот...

6.867
1.249
Они го имаат поседот на топката али немаат шанси.Требаше уште во 30та секунда Роналдо да им го бапне.Имаме шанси ние али они го имаат поседот.Одбраната засега е супер,само средината некако не е доволно добра можеби ради тоа го неаме поседот.Ја би напраил измена Флечер - Андерсон.