Pro evolution soccer 2010

Статус
Затворена за нови мислења.

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.763
Поени од реакции
6.723
Еј стварно шо е работава со Windows 7? Откако ја инсталирав играва на него ниеден пач не фаќа. Се менуваат имињата на спорните екипи ама амблеми и дресови јок! Да не има некој слични проблеми?
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Еј стварно шо е работава со Windows 7? Откако ја инсталирав играва на него ниеден пач не фаќа. Се менуваат имињата на спорните екипи ама амблеми и дресови јок! Да не има некој слични проблеми?
јас...и право дресовите на сите клубови од англиската лига се исти
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.763
Поени од реакции
6.723
јас...и право на сите клубови од англиската лига се исти
Најдов! Треба во system 32 да се инсталира d3dx9_37.dll. Најди го на интернет, спушти го (1.6 МБ е) екстрахирај го ако е во рар и копирај го во C:Windows/system32.
После преинсталирај го пачот со китсерверот и ОК е.
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Најдов! Треба во system 32 да се инсталира d3dx9_37.dll. Најди го на интернет, спушти го (1.6 МБ е) екстрахирај го ако е во рар и копирај го во C:Windows/system32.
После преинсталирај го пачот со китсерверот и ОК е.
фала многу :):salut:
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Probuvam kaj drugar da ja instaliram istiot problem go imam, a nigde ne mozam da go najdam crackot sto go spomna ice_cube pogore aj ako moze help, fala odnapred :smir:
јас инсталирав друг пач...има и други доста добри
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Пач со сите трансфери досега излезе? И за бундес лигата? :pipi:
 

Едвард Кален

Tвајлајт Фрик.
Член од
28 ноември 2009
Мислења
33
Поени од реакции
1
Инсталирав еден пач, и сеа ми бара крак, али неможам да најдам. Дали ако инсталирам друг пач ќе се среди?
 

M!K!

supersonic
Член од
6 јули 2009
Мислења
1.224
Поени од реакции
1.966
Еве ви пач малку е постар верзија 0.3.1 има и верзија 1.1 али јас ја користам оваа верзија многу лесно се инсталира само кликнете на тоа сто ке ви се довнлодира и инсталирате некст,некст и брзо ке се инсталира после само влезете таму каде што ви е снимена играта па во китсервер и одите на Setup па потоа инстал и ке ви се појави едно прозорче вие стиснете смо ОК и тоа е тоа.Еве ви линк http://pes2008editing.blogspot.com/2009/10/peseditcom-2010-patch-03-all-in-one.html
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Probuvam kaj drugar da ja instaliram istiot problem go imam, a nigde ne mozam da go najdam crackot sto go spomna ice_cube pogore aj ako moze help, fala odnapred :smir:
па имаш крак во самата игра,кога ке го отвориш image од играта,има внатре крак,види убаво
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom