Pro evolution soccer 2010

Статус
Затворена за нови мислења.

Slock92

Топчија во СРЖ!!!!!
Член од
13 септември 2008
Мислења
277
Поени од реакции
9
Dobro dali nekoj od vas sto igral do sea PES... Ima dobieno FAUL od sudijata... Igrava e u PM... treba Palka da mu izvadis pa mozda opomena usna ke ti dade... ili Prednost ke pocituva! PES 9 e 10 pati podobra od ovaa... ovde nema ni kontrola vrz topka ni nisto... sekoja cest za grafikata ama Gejmplejot e EPTEN LOOOOOOOS
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.703
Поени од реакции
11.127
Пореално не можело да биде, не знам што има лошо тука...9ката е гемче во споредба со оваа. А балансот и играњето се перфекција, треба само време да ги навикнеш и следната година за 11ката да се прави истиот муабет :wink:
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
Dobro dali nekoj od vas sto igral do sea PES... Ima dobieno FAUL od sudijata... Igrava e u PM... treba Palka da mu izvadis pa mozda opomena usna ke ti dade... ili Prednost ke pocituva! PES 9 e 10 pati podobra od ovaa... ovde nema ni kontrola vrz topka ni nisto... sekoja cest za grafikata ama Gejmplejot e EPTEN LOOOOOOOS
тоа е реалноста, не можеш топката да ја држиш во посед на еден играч долго време, а со послаби играчи многу е тешко да се контролира топката, тоа е баш реално
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
30
Другар ОК.
- Играва и со графита и со др работи е подобра од 9-ката, ама судијата е многу лош.
Многу клизаат, без топка ме клизаат и нема фаул или некогас ке свирне ама нема но зт ни нисо. На секоја утакмица имам по еден повреден. А јас им се приблизувам им ја зимам топката и судат без врска. На 11-ката мора да се поправи то :smir::toe:
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Кај можам да ја најдам за пс2,ама не таа со пачот?
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Дајте некој добар пач за 2010
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Ако може некој да стае пач за тимовите од бундес лига:smir:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Dobro dali nekoj od vas sto igral do sea PES... Ima dobieno FAUL od sudijata... Igrava e u PM... treba Palka da mu izvadis pa mozda opomena usna ke ti dade... ili Prednost ke pocituva! PES 9 e 10 pati podobra od ovaa... ovde nema ni kontrola vrz topka ni nisto... sekoja cest za grafikata ama Gejmplejot e EPTEN LOOOOOOOS
Dobra e be igrata....jas imam dobieno fauli kolku sakas.

Da poteska e za igranje od 2009-kata no bas toa sto e poteska go ja pravi podobra!
 

M!K!

supersonic
Член од
6 јули 2009
Мислења
1.225
Поени од реакции
1.966
Почнав една одлична сезона со Арсенал во Мастер лига ги доведов Рикелме,Роналдињно и Игуаин.Игуаин ми е најдобар стрелец 5 гола во 5 натпревари.
Орце незнам за твојот проблем пачот се инсталира најобично.
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
А емблемите на клубовите направени ли се?



Ova mi se pojavuva otkako ke go instaliram
Крак за пачот ти треба.

Иначе, играм прво полвреме, се мучам, давам 1 гол.
Почнува второ полувреме, прва акција за противникот и гол обавезно. :pos:
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Крак за пачот ти треба.

Иначе, играм прво полвреме, се мучам, давам 1 гол.
Почнува второ полувреме, прва акција за противникот и гол обавезно. :pos:
А како да го најдам? :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom