Каде може да најдам? (Општи прашања)

korun

lame
Член од
21 октомври 2007
Мислења
389
Поени од реакции
28
Продавница за DJ опрема освен „Артист“ во центар, ме маткет тие еден месец да им се посерам во услугата...
 
Член од
22 ноември 2010
Мислења
75
Поени од реакции
3
Луѓе, се продаваат ли некаде низ Скопјево тие книгите на Братислав Димитров што му се со собрани колумни од Теа, Дневник, Утрински???
Ако дознаеш каде ги има пиши ми порака, јас имав една ама некој ми ја дрпна.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.663
Поени од реакции
213
Da ne znae nekoj kade da najdam melnica za kafe za domasna upotreba(nesto ne mnogu golemo) ama da ima mestenje na granulacija na melenje
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
3д наочари (плаво-црвено) ?
Или плава-црвена фолија па сам да си ги напраам :D
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Продавница за DJ опрема освен „Артист“ во центар, ме маткет тие еден месец да им се посерам во услугата...
Pioneer кога идеш накај олимписки со 5ка од гратска болница, после имаш у трговски најгоре лево неми текнува точно како се викаш таму имаш и професионални и аматерски и кај универзална има уште едно дуќанче и таму држат :)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.702
Поени од реакции
13.363
ШЕтав низ книжарнициве во потрага на мали честитки од стара хартија (нешо рутикално стил) и никаде не најдов. (проверено во Матица, Икона, Малиот принц)
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
ШЕтав низ книжарнициве во потрага на мали честитки од стара хартија (нешо рутикално стил) и никаде не најдов. (проверено во Матица, Икона, Малиот принц)
Види на рекорд има тезги со честитки :pipi:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
3д наочари (плаво-црвено) ?
Или плава-црвена фолија па сам да си ги напраам :D
Иди во Топер книжарниците (имаш една на семафорот кај што ја сече Улица Македонија и Рекорд улицата - Новото Гирадико, ти текнува? :)) и уште една доле на прв спрат ГТЦ, под кино Милениум одма му доаѓа. Побарај во Топер 3Д сликовница, една е со диносауруси, друга со инсекти...и со нив ќе добиеш два пара такви наочари. Сликовницата е 150 денари мислам. :)
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Луѓе, се продаваат ли некаде низ Скопјево тие книгите на Братислав Димитров што му се со собрани колумни од Теа, Дневник, Утрински???
и мене пиши ми, бато е закон:)
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Каде може да најдам Usb TV Card/Tuner For Laptop и кој бренд поточно, некој со искуство?
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
645
Каде може да најдам Usb TV Card/Tuner For Laptop и кој бренд поточно, некој со искуство?
За на обичен компјутер имав порано Филипс тв картица, таман беше, сеа твое си е кое ќе си одбереш :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.454
Поени од реакции
7.883
Каде може да најдам Usb TV Card/Tuner For Laptop и кој бренд поточно, некој со искуство?
Секоја посериозна продавница за ИТ опрема има вакво. Е сеа за детали не знам што да ти кажам.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Каде можам да купам ?

Ми треба УСНА ХАРМОНИКА ми дојде желба да научам да свирам ама незнам каде да купам и колку пари се и тоа ?? ако некој знае ве молам да ми каже !!!! фала однапред :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom