NOKIA 5800

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
како се менува темата на телефонот ?
 

dR3

Член од
9 септември 2009
Мислења
918
Поени од реакции
542
Слушнав дека во Т-мобиле не давале 8 ГБ мемориска што оди со телефонот у пакет? Точно ли е ова ?
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Слушнав дека во Т-мобиле не давале 8 ГБ мемориска што оди со телефонот у пакет? Точно ли е ова ?
Даваат, јас го земав пред месец-месец ипол од Т-Мобиле и ми дадоа 8gb microSD картичка. Не даваат футрола само да знаеш.
 

dR3

Член од
9 септември 2009
Мислења
918
Поени од реакции
542
Ne bre ide so 8GB microSD`
Даваат, јас го земав пред месец-месец ипол од Т-Мобиле и ми дадоа 8gb microSD картичка. Не даваат футрола само да знаеш.
Фала многу! А за футролата знаев, само ова ме збрка за мемориската, ама ок чим даваат.
 
Член од
21 септември 2009
Мислења
21
Поени од реакции
2
таква глупост да продаваат Нокиа без футрола :nenene: го има само у Т-мобиле :D:D:D:D лидери се у безвезалности :))))))) :pos2:
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
таква глупост да продаваат Нокиа без футрола :nenene: го има само у Т-мобиле :D:D:D:D лидери се у безвезалности :))))))) :pos2:
ako sakash futrola i usb kabel podolg od 15 cm, i uste edno penkalce slobodno kupigo telefonot od vip ili cosmofon. tamu e poskap okolu 3000 denari.
p.s. a ako ne ti se davaa pari kupigo od t-mobile.
 
Член од
29 септември 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
jas sea zedov nokia 5800 i sakam da stavam pozadini takvi raboti.pustete neso link za spustanje programcina.temi....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom