Бугарски идол на А1

demmian

Попиванов
Член од
9 јули 2008
Мислења
1.613
Поени од реакции
53
Синоќа гледав прв пат. Имаше еден дечко со извондреден глас. Помина. Со кратка коса, Александар се викаше, со гитарчето. Бравоо како глас, се зачудив.

Aуууу,детето е закон,тука цела Бугарија(поточно Бугарките) уште отсега започнаа да паѓаат во несвест по него.

Видете го:http:


http://vbox7.com/play:16688f19




A,исто така и типкава од Гевгелија многу ми се бендиса,мнооогу моќен глас,браво за талентот: http://vbox7.com/play:6bec9a65


Луѓе,од Македонија се класираа во Мјузик Ајдл уште неколку таленти,побарајте на vbox7.com,сега немам време да ги пуштам и другите клипови.Сепак Македонците се закон,има голема надеж и шанси за успех за Македонија.:smir::wink:


П.С.Во првиот клип со нашиот талент Александар Тарабунов,само забележете каква е фацијалната експресија на Марија...Па,таа сакаше да го е*е.:vozbud:
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.031
Поени од реакции
6.051
Што ќе кажете за типот шо нема другари и шо ќе го избркаат од дома за 2 години, шо седи пред ПЦ, шо паднал у депресија пред 5-6 години итн?
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Најголем талент на балканот бравос таков глас немам видено уште ќе ги надмине сите човек со светска слава:vozbud:



Или пак не?
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Денес ја загледав репризата бе... ова крш е... кои фаци се појавуваат да пеат, што народ ќе беа :uvo:
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
415
Поени од реакции
11
Ауу тоа со сестра ми не пропуштаме! Вчера баш гледавме и се изнасмеавме! Лудаци се овие од жирито, ама и некои од учесниците:pos2:
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Нај-идиоти:
1.Тој шо ке го избркаат од дома
2.То шо каснеше на работ
3.Тој шо пееше од Цеца
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Ве молам кој знае да ми каже кога го даваат Идол на А1 или БТВ .......
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ве молам кој знае да ми каже кога го даваат Идол на А1 или БТВ .......
На а1 од кај 9 негде.

Инаку вчера кој од кој.Ова Блгарија полна е со неоткриени таленти.
Ѕвездите на вчерашното шоу беа.
-Тој што ги искрши забите
-Рајче како и да беше што го тапе и да не го примија цел ден ќе ги давеше
-Битлси
-Титаник(каква кореографија имаше и каков глас има типот)
Најсмешно како го пее.Виииииииииииииии.И тука жирито се згази од смеење.
 
Член од
24 август 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
некој да го најде тој со титаник шо му дуваат ветер и му плискаат вода хахахахахахах
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
леле кои глупости не ми се верува... немам зборови што да кажам за шоуто а уште помалце за кандидатите.. јас мислам дека треба да се направи една анкета за НАЈ ДЕБИЛЕН кандидат што се пријавил на тоа MusicIdol.... а највеќе што се нервирам коа го гледам ( ма да мн ретко гледам ) е кога ке почнат да се изживљаваат со кандидативе.. ко пред некое време.. доаѓа една и овој дебелиов и вика

ЗАШТО СИ ТОЛКУ ГРДА???
ПОГЛЕДНИ СЕ НА ШТО ЛИЧИШ???


мислам вакво нешто е веќе ептен претерано... се понашаат со нив ко да се стока а не луѓе... ако е добар пушти го ако не кажи му НЕ и крај... мислам ОК е до некаде заебанција ама ова е претеризам луѓе... ај бидете искрени и кажете што мислите за ова???
 

Stefan Spasovski

Mister Birokrat
Член од
18 февруари 2006
Мислења
92
Поени од реакции
2
Последниов да не пееше македонска песна со бугарски зборови??
Нешто Бугарија цела да е. Секој да ја знае.. не е тоа Македонија цела да е. секој да ја знае ??? :tapp::tapp::tapp:
 

LovedGirl

M`agapas? S`agapw polu!
Член од
17 септември 2008
Мислења
127
Поени од реакции
11


:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom