Бугарски идол на А1

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
Жирито се закон бе :) звер до звер...
 

рок-кејт

незгодна ко кратко ќебе!
Член од
22 мај 2007
Мислења
1.024
Поени од реакции
70
Жирито се закон бе :) звер до звер...
Дони ми е најзакУн... Ѕверка е братот.. Фанки е по фенси али знае да ме изнервира коа е многу безчувствителен. За Марија не коментирам пошо.. Усни има ко г'з од мајмун ( со извинење):pipi:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Дали тва е можно? Го слушнавте ли примитивчето од Крива Паланка, што кажа за Македонија и Бугарија? :tapp:
 

mile_panikaaa

Нормален
Член од
28 април 2008
Мислења
348
Поени од реакции
9
Дони ми е најзакУн... Ѕверка е братот.. Фанки е по фенси али знае да ме изнервира коа е многу безчувствителен. За Марија не коментирам пошо.. Усни има ко г'з од мајмун ( со извинење):pipi:
Се слажем со тебе за марија,али за Фанки мислим дека чуекот искрен е и им плеснуе у лице и ја би се поставил таке на негово место,да не е таке свите ќе проаѓаа.. А марија има бузе колку цела фаца хаха.Ама затоа е секси :):pos2:
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.345
Поени од реакции
75
ova ne od ovaa sezona no ke go ostavam da se prsnete od smeenje

 

~BlueBerry~

*I love my dreams*
Член од
8 јануари 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
63
Како ја гледате Би тиви?
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Синоќа гледав прв пат. Имаше еден дечко со извондреден глас. Помина. Со кратка коса, Александар се викаше, со гитарчето. Бравоо како глас, се зачудив.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
лее нашиве растурање еј...многу пуштија даље...фенси фенси....
 

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
Кога биле нашиве? и кога ќе има реприза да ги гледам?
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Гледав, нема да искоментирам за настапот на нашите кандидати него за жирито од кое сте сите воодушевени. Жири составено од четири ''судии'', двајца пасивни, еден трол и еден Сајмон Коуел wannabe. Од лево кон десно, лево девојка во раните дваесети, најверојатно нема но сепак ставена во жири за да не се запостават немите лица во музичката индустрија, интересно. Малку подесно го имаме Хамлет, to be or not to be... стручен коментатор на кечери веќе 2 децении со одлични познавања на чалгите и ошто сета музика. Со реден број три е кандидатката која победи на Преживеан. Со парите кои ги освои од реалното шоу си направи четири пластични операции и сними спот. Поседува одлични вокални способности на кои и подзавидела и Витни Хјустон. Четврт член на жирито е Сајмон Коуел, но синхронизиран на блгарски. Тие ќе оценуваат кој знае да пее... :УАУ: Ова е подобро и од ОТ.

Кул, ептен. Ќе гледам пак, абсолутно.
 
S

smart ass

Гостин
и морето да е мастило а небото хартија нема да може да им се опише целата гомнарија:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom