Канал 5 ќе ги пренесува натпреварите од најквалитетните европски натпреварувања!

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Навивачиве на Арсенал највеќе патат, прво тимот им падна во неатрактивна група и немаше пренос, после осминафинале им се пружи шанса, сега им се падна Барса и пак нема да ги даваат ради наш Пандев.
Јебига, јака утакмица ќе биде, најинтересна во четвртфиналево, ама тоа е тоа, пак Интер ќе го гледаме :)

Кој има сателитска, нека си тера по негово.
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
402
Поени од реакции
88
со кој памет само мислат?!
интер-цска поинтересна од арсенал-барса :tapp:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.841
Можеби и Лион Бордо ќе ја даваат наместо Манчестер со Баерн :tapp::tapp::tapp::tapp:. Кој ги знае ќе кажат дека до сега веќе одиграле и дека веќе не се интересни за гледање. ццццццц катастрофа ако стварно не ја даваат Арсенал со Барселона.:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Добро,со цел памет мислите дека нема да ја даваат Барселона,кога е во прашање Филе?
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.760
Поени од реакции
9.883
Кај да ја гледам Лион-Бордо :pusk: баш у најинтересно заебаа
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
Добро,со цел памет мислите дека нема да ја даваат Барселона,кога е во прашање Филе?
Па Филе не е тој што одлучува кој натпревар иде, бар тоа 100 пати до сега го кажал.

Мене ми одговора Интер, не дека навивам за нив, него дека планираме да се собираме па апла ке не поебат ако идеме у кафиќ, ај дома да сум стрим ке рокнам.

Со оглед дека на најава им стои Интер, најверојатно и они ке идат, причината верувам е јасна, Пандев.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.609
Поени од реакции
43.252
Без разлика дали кај играл Пандев,мислам дека навистина нема смисла да не се пренесува еден натпревар на кој се очекува ѕверски фудбал,помеѓу Арсенал и Барса..На првиот натпревар Интер игра дома,така да,мислам дека ЦСКА ќе гледа да се брани и нема да е премногу возбудлив мечот..И така и така после реваншот(одлучувачкиот натпревар) ќе можат да го пренесуваат,па сеа јбг ако испуштат еден меч од Пандев. Се кладам дека 90% од народов у Македонија попрво би глеале Арсенал-Барса,отколку Пандев(Интер-ЦСКА). :smir:

Како и да е,мене ми е сеисто. И така и така 100% на друга програма ќе ја има пренос Арсенал-Барселона,па јас ништо не губам ;)
 

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.231
Поени од реакции
337
Thank god for Internet streaming ама ТВ си е ТВ натпреварот Арсенал - Барселона би било штета да не се гледа на The Big Screen
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.414
Поени од реакции
6.036
Најверојатно се имаат вака одлучено затоа што коменаториве нема да можат да коментираат толку брзо колку што ке е динамичен натпреварот :) А интер цск ке е лаганицата... :) па нема да имаат проблем. А иначе ако ја даваат ради пандев нема смисол-како прв која е веројатноста пандев да е прво тимец и како второ колку минути ке остане тој на терен па ради тоа да се пропушти некој спектакл...
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.841
Абе има стриминг али мене лимитот ми е поминат така да за да гледам преку нет ќе треба ежој да се раѓаат. Како и да е до сега ги поддржуав канал 5 во работата (освен што не планираа да даваат јуве со баерн) но доколку го направат ова ќе се види дека се стварно аматери во тој поглед, дека работата ја водат стварно антифудбалски личности. Ако тие се фудбалски "стручњаци" тешко дека нешто саглам се работи во државава.

П.С. А што ако Пандев не игра?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Абе има стриминг али мене лимитот ми е поминат така да за да гледам преку нет ќе треба ежој да се раѓаат. Како и да е до сега ги поддржуав канал 5 во работата (освен што не планираа да даваат јуве со баерн) но доколку го направат ова ќе се види дека се стварно аматери во тој поглед, дека работата ја водат стварно антифудбалски личности. Ако тие се фудбалски "стручњаци" тешко дека нешто саглам се работи во државава.

П.С. А што ако Пандев не игра?
Тогаш ќе игра во реваншот сигурно, if you know what I mean :icon_lol:
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Па Филе не е тој што одлучува кој натпревар иде, бар тоа 100 пати до сега го кажал.

Мене ми одговора Интер, не дека навивам за нив, него дека планираме да се собираме па апла ке не поебат ако идеме у кафиќ, ај дома да сум стрим ке рокнам.

Со оглед дека на најава им стои Интер, најверојатно и они ке идат, причината верувам е јасна, Пандев.
Тој може да рече дека е поп, дека е оџа, може се да каже ама знаеме дека тој одлучува зошто имаат право да пренесуваат која сакаат утакмица. Кога игра Јунајтед или Реал одат експериментално, јас сакам експериментално и сега, зошто повеќе сакам да гледам Интер и како игра Пандев одколку Барса-Арсенал и како неутрален повеќе би ме интересирал комбиниран пренос:toe:

Навивачиве на Арсенал највеќе патат, прво тимот им падна во неатрактивна група и немаше пренос, после осминафинале им се пружи шанса, сега им се падна Барса и пак нема да ги даваат ради наш Пандев.
Јебига, јака утакмица ќе биде, најинтересна во четвртфиналево, ама тоа е тоа, пак Интер ќе го гледаме :)

Кој има сателитска, нека си тера по негово.
Фановите на Јунајтед беа уште пооштетени, не дадоа ниту еден пренос од група, со Милан само еден натпревар зошто експериментираа за реваншот. Арсенал барем 2 пати целосно ги даваа со Порто:toe:
 
B

Beck's

Гостин
Тој може да рече дека е поп, дека е оџа, може се да каже ама знаеме дека тој одлучува зошто имаат право да пренесуваат која сакаат утакмица. Кога игра Јунајтед или Реал одат експериментално, јас сакам експериментално и сега, зошто повеќе сакам да гледам Интер и како игра Пандев одколку Барса-Арсенал и како неутрален повеќе би ме интересирал комбиниран пренос:toe:
to ti e isto ko u isto vreme da gi gledas Rambo i Titanic(mozocno siluvanje)
sepak ja ke si gledam u satelitska:pipi:
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
Уште еден доказ каков дегенеризам владее во нашиве телевизии ,секоја чест ебаве изродите
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Дај пишете ми мејл нивни на ПП да ги отерам каде што не треба...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom