Канал 5 ќе ги пренесува натпреварите од најквалитетните европски натпреварувања!

Член од
30 јануари 2010
Мислења
104
Поени од реакции
20
Може ли некој да ми објасни зошто на 5+ нема втор натпревар ...

немаше ниту вчера, а вчера не бев во ситуација да слушнам било каково образложение ...

пак да не е некој експеримен !!!???
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Koj се сељацине со цвикери за сонце во студио?
Карате клуб Семјани...така мислам дека се викаа, а они носеа цвикери оти сметале рефлекторите многу у последен ред горе....и Фила го кажа тоа.
Може ли некој да ми објасни зошто на 5+ нема втор натпревар ...

немаше ниту вчера, а вчера не бев во ситуација да слушнам било каково образложение ...

пак да не е некој експеримен !!!???
Има тенис како шо гледаш на 5+. Ама требаше кога изедначија Грциве да се префрлат на таа утакмица. Многу поинтересна беше.


П.С. Навивачите на Барса се првите кои отидоа во студио и испаднаа насмеани од таму:):). МИТОТ Е СРУШЕН
 
B

Beck's

Гостин
vikam ae vtoro pol ke gleam u kanal 5,i odma koment. ili Barcelona e jaka ili pa Stutgart ne e na nivo(taka neso) greota coekot.Odma smeniv u satelit hungarski komentator:)
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
Видов реклама на ТВ, Канал 5 ќе пренесуваат Интер - ЦСКА Москва, а не Арсенал - Барса:tapp: не знае човек дали да плаче или да се смее.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.734
Поени од реакции
43.989
Видов реклама на ТВ, Канал 5 ќе пренесуваат Интер - ЦСКА Москва, а не Арсенал - Барса:tapp: не знае човек дали да плаче или да се смее.
Фала за инфово, топоини :tv:
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.874
Поени од реакции
16.081
Видов реклама на ТВ, Канал 5 ќе пренесуваат Интер - ЦСКА Москва, а не Арсенал - Барса:tapp: не знае човек дали да плаче или да се смее.
Заради Пандев е ова :toe:

Да не беше Пандев во Интер, тешко дека оваа утакмица ќе оди на главната тв
 
Член од
4 септември 2007
Мислења
106
Поени од реакции
6
чекајте сеа С. мирчевски коа ќе ви каже па вие ли имате појма од фудбал, канал 5 имал цел тим кој го работи проектот ЛШ, а не тука вие гомнојадачи. :D

доколку е ова точно мора канал 5 и телма да сфатат дека Пандев првите 3-4 утакмици за интер беше интересен да се гледа, меѓутоа мора да им стане јасно голем процент на фудбалски гледачи би одбрале да гледаат тотален напаѓачки фудбал (арсенал - барса) наспроти Пандев.
 
Член од
8 октомври 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
20
Видов реклама на ТВ, Канал 5 ќе пренесуваат Интер - ЦСКА Москва, а не Арсенал - Барса:tapp: не знае човек дали да плаче или да се смее.
Не е ова големо изненадување, кога можеа Јуве - Баерн да не ја земат во предвид за пренос уште кога беше групната фаза и мислеа дека Манчестер Јунајтед ќе отпадне, ова за нив им е another day in the office. Среќа тогаш што во последен момент цела држава се активираше и преку мејлови, форумов, facebook, телефонски повици и што уште не успејаа да ги разубедат луѓето одговорни за тоа.

Да не се пренесува спектаклот на 21 век мислам дека е... глупо... и многу повеќе од тоа. Само ми е жал за оние граѓани во нашава држава кои немаат друга алтернатива за гледање... :jaj:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.517
Поени од реакции
47.816
Нема на 5+ утакмици пошто не смеат да даваат веќе ко што разбрав. Не ни смеело никогаш(затоа ваљда на Сител 3 нема Англиско) ама овие го заобиколувале цело време тоа правило од радиодифузија.
Така да Барса-Арсенал ќе се вклучуваат на наинтересните моменти, а овде ќе прдат дека прават екперименти и “пробуваат нови фори’’.
Како и да е, епска утакмица како Барса-Арсенал да ја ставиш позади лесен тренинг треба да си тежок неписмењак,
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Arsenal vs Barcelona,Internazionale vs CSKA Moscow:tapp:.Не доаѓа во предвид да се споредуваат,па и св.Пандев нека игра.
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
лелеле не е проблем за нас што имаме сателитска, но навистина ова е аматерски потег на канале 0
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
Најдобра опција според мене е во директен пренос да иде Арсенал - Барса, по натпреварот да има снимка Интер - ЦСКА. Чиста работа, вака ќе укакаат и фудбал и се.
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Ја дур не видам со мои очи не верувам.... :toe:
Премногу глупо за да биде вистина :uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom