Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Тазе слики:




Еве го насмеан:)
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Е и ја тоа сакав да прашам на италиански нека кажи некој што треба да се прае.

доле имаш едно знакче, FIRMA пишува... ќе кликнеш на него и после ќе треба персонални информации да дадеш а и e-mail адреса
 
Член од
10 мај 2008
Мислења
280
Поени од реакции
25
Kaze Galliani za sega navivacte treba da ostanat mirni bidejki nisto ne e potpisano....kaze da ova e ogromna ponuda i sega sme vo ekonomska kriza i ponudata treba da se razmatra ...
i kaze deka go ocekuvaat tatkoto na Kaka da dojde i zaedno da resavat dali Kaka ke ostane ili otide....

ova e kolku razbirav italjanski na Milan channel posle natprevarot
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Kaze Galliani za sega navivacte treba da ostanat mirni bidejki nisto ne e potpisano....kaze da ova e ogromna ponuda i sega sme vo ekonomska kriza i ponudata treba da se razmatra ...
i kaze deka go ocekuvaat tatkoto na Kaka da dojde i zaedno da resavat dali Kaka ke ostane ili otide....

ova e kolku razbirav italjanski na Milan channel posle natprevarot
И шо сакат тој? Од кога ќе потпиши да протестираат?:tapp:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Лелеее заплакаавв.Неможев да се воздржам,дали камерите го покажуваа само Кака или мене така ми се чинеше,сите го гушкаа галеа:(((
 
Член од
30 ноември 2005
Мислења
9
Поени од реакции
0
Nome - Cognome
Imeto-prezimeto

La tua email -vasiot email

CAP-zip kodot i gradot vo koj se naogata

COMMENTI- VASIOT KOMENTAR...NEKA BIDE KUS

DVA PATI KLIKNETE ACCETTO .I TOLKU


I DA TOJ BROJOT STO GLEDATE NA SLIKATA TREBA DA GO NAPISETE 5 CIFRI IMA

http://www.firmiamo.it/sign/petition/kaka
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Лелеее заплакаавв.Неможев да се воздржам,дали камерите го покажуваа само Кака или мене така ми се чинеше,сите го гушкаа галеа:(((
Некој, клип од тоа на крајот може да најде?
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
leleee ne mi se veruva sto citam....da da ke bide...Kaka e nezamneliv....
Незаменливи беа Шева, Дида, Костакурта,....еве и Малдини е незаменлив ама по завршетокот на сезоната ќе стане заменлив.:)
Така да.....
А и треба да знаете дека Милан има одлични млади играчи:Пато, Палоски, Дармиан, Албертаци, Гуркуф, Палибрк, Новович, Страсер, Ожуси, Матиони, Аубамејанг(Пјер), Виудез, Кардачо и Фелипе(голманот од Сантос).


Словенец, целосното име му е Урош Палибрк, 16 годишник, ник-нејмот му е Словенечки Меси, со тешки маки го зедовме(во тешка битка бевме со Челзи), кога го зедовме имаше 15 годинки....
:helou::helou:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Незаменливи беа Шева, Дида, Костакурта,....еве и Малдини е незаменлив ама по завршетокот на сезоната ќе стане заменлив.:)
Така да.....
А и треба да знаете дека Милан има одлични млади играчи:Пато, Палоски, Дармиан, Албертаци, Гуркуф, Палибрк, Новович, Страсер, Ожуси, Матиони, Аубамејанг(Пјер), Виудез, Кардачо и Фелипе(голманот од Сантос).


Словенец, целосното име му е Урош Палибрк, 16 годишник, ник-нејмот му е Словенечки Меси, со тешки маки го зедовме(во тешка битка бевме со Челзи), кога го зедовме имаше 15 годинки....
:helou::helou:
Остај тоа и многу ебачко и звучно име има Палибрк,ако е некој брз ке му одговара Палибрк:)хахаха
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Абе оставете млади играчи...Ехеее има време додека тие дојдат до место во Милан! Не смееме да се потпираме само на нив...Прашање и дали некогаш ќе бидат добри играчи...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom