Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Играчите на кои се рачуна за мечот утре:

Manchester United (from): Kuszczak, Amos, Neville, Brown, R Da Silva, O'Shea, Evans, Gray, Chester, Eckersley, Hargreaves, Ronaldo, Anderson, Nani, Gibson, Hewson, Possebon, Cleverley, Welbeck, Manucho.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Играчите на кои се рачуна за мечот утре:

Manchester United (from): Kuszczak, Amos, Neville, Brown, R Da Silva, O'Shea, Evans, Gray, Chester, Eckersley, Hargreaves, Ronaldo, Anderson, Nani, Gibson, Hewson, Possebon, Cleverley, Welbeck, Manucho.
Од тие очекувам повеќе..Извинете но овој Харгривс ми оди преку к*р веќе...Не можам да го гледам,исто како и Гери Невил,кога ги гледам нив ми се иде телевизорот да го фрлам низ прозор.:tapp:
П.С Ајде талентирани играчи,сега му е мајката да се докажете,победа значи +утакмица за вас,уште една победа +уште една утакмица за вас!Ако изгубете толку,цела сезона ќе немате настап со правата екипа.:helou:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Од тие очекувам повеќе..Извинете но овој Харгривс ми оди преку к*р веќе...Не можам да го гледам,исто како и Гери Невил,кога ги гледам нив ми се иде телевизорот да го фрлам низ прозор.:tapp:
П.С Ајде талентирани играчи,сега му е мајката да се докажете,победа значи +утакмица за вас,уште една победа +уште една утакмица за вас!Ако изгубете толку,цела сезона ќе немате настап со правата екипа.:helou:
Се е ОК ама имај барем малку почит кон тие што го носат дресот на Јунајтед. Не ми реплицирај, не можеш ништо да поправиш, само потруди се барем во постовите да нема вреѓање на наши играчи.
Ако си прав фан ќе сватиш за што зборувам:smir:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.703
Поени од реакции
9.381
Да да,И јас сум со Чомбе.Какви се,такви се,ама наши се.Добар избор на САФ.Очекувам деби-гол на Манучо.И гол на Велбек.
 
G

Gray Foxx

Гостин
Се е ОК ама имај барем малку почит кон тие што го носат дресот на Јунајтед. Не ми реплицирај, не можеш ништо да поправиш, само потруди се барем во постовите да нема вреѓање на наши играчи.
Ако си "прав" фан ќе сватиш за што зборувам:smir:
Кој е тој прав фан кој се нема изнервирано од ниеден играч и го нема наречено со погрдни зборови? Многу сакам да го сретнам.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Кој е тој прав фан кој се нема изнервирано од ниеден играч и го нема наречено со погрдни зборови? Многу сакам да го сретнам.
Таков нема ама барем на форумов малку од малку да се контролираме за некои работи. Да нема многу вулгарности барем за нашите играчи :toe:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.703
Поени од реакции
9.381
Кој е тој прав фан кој се нема изнервирано од ниеден играч и го нема наречено со погрдни зборови? Многу сакам да го сретнам.

А бе добро,имат играчи кој те нервирет со глуп потег.Пример Гигс со Ливерпул...Ама да не ги вреѓаме овде во наш фан клуб...
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Мислам дека Мидлзброу лошо ќе помине наредната недела. Чувствувам дека фрустрациите од неефикасниот напад ќе се истурат против него. Роналдо можеби ќе се врати во првиот тим, а дури и да не е така мора да се почне со ефикасна игра. Лани исто почна сезоната, па после знаеме каква стана формата.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.703
Поени од реакции
9.381
Мислам дека Мидлзброу лошо ќе помине наредната недела. Чувствувам дека фрустрациите од неефикасниот напад ќе се истурат против него. Роналдо можеби ќе се врати во првиот тим, а дури и да не е така мора да се почне со ефикасна игра. Лани исто почна сезоната, па после знаеме каква стана формата.
Утре играме со Миделзбро:helou:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Не прочитав поназад, мислев дека со нив е во Премиер лига, а испадна во Карлинг куп. Епа тука ќе се игра со замени, така да лошо ќе помине кој и да е следен противник во лигата.:)
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Браун се надева дека младите играчи ќе блеснат против Мидлсборо и ќе го добијат потребното искуство....повеќе
 
Член од
22 мај 2008
Мислења
700
Поени од реакции
25
Од тие очекувам повеќе..Извинете но овој Харгривс ми оди преку к*р веќе...Не можам да го гледам,исто како и Гери Невил,кога ги гледам нив ми се иде телевизорот да го фрлам низ прозор.:tapp:
П.С Ајде талентирани играчи,сега му е мајката да се докажете,победа значи +утакмица за вас,уште една победа +уште една утакмица за вас!Ако изгубете толку,цела сезона ќе немате настап со правата екипа.:helou:
А бе друже али прошлата сезона како изигра Харгривс се секаваш??? Страшен деструктор на противничката игра е ако игра на позиција заден везен играч. А во последниот натпревар играше десно што не е негова позиција. И како што гледаш не игра на ниво целиот тим на а не само Харгривс. Мислам дека ме сваќаш што е поентата.:smir:
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
ЈЕССССС. Манчестер Јунајтед - Мидслбро на СуперСпорт 1. Доколку ја има некој ок, ако не ќе има линкови. :)
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
ЈЕССССС. Манчестер Јунајтед - Мидслбро на СуперСпорт 1. Доколку ја има некој ок, ако не ќе има линкови. :)
+ na ovie...

Al Jazeera Sport +3
DigitAlb SuperSport 1
Kanal A (Tur)
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Italy)
Sky Super Calcio
Sport 1 (Hun)
Sport N
Sport TV1
r /table',CAPTION, 'Sport.Ro –23/09/08 - 20:00');" onmouseout="return nd();">Sport.Ro
TV2 Sport (Den)
TV7 Bulgaria
Viasat Sport 1

Toj што ги има нека си ужива пред ТВ, ние ќе си гледаме на компјутери :):smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom