Најлошата игра која сте ја играле?

Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Според мене најлоша игра е Prototype, зошто човекот со кој играш е надмоќен, скоро никој не може да го утепа, одиш по улица и со еден удар тепаш се живо, фрлаш коли и графиката е како на цртан филм.

http://www.prototypejs.org/
Намоќен е но ќе треба да го загрееш столчето ако играш на hard,ако мислиш дека може лесно да победиш сам против 30 тенкови 10-ина хелихоптера и 300 војници во ред.Графиката не е како на цртан филм но е далку од совршена што е во ред.Ако беше како во GTA 4 веројатно ќе ти требаше половина час за да се накачиш на облакодер.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Најлошата мислам се викаше VERBATIM DVD-R ја купив евтино кладов во двд-то и чекам чекам чекам и ништо не се појави.
глупа игра
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Најлошата мислам се викаше VERBATIM DVD-R ја купив евтино кладов во двд-то и чекам чекам чекам и ништо не се појави.
глупа игра
PRINCO DVD-R 4.7 е далеку полоша.
 
Г

Господ

Гостин
Ја на времето купив албум од еден амерички артист Душан ама касетофонот не ми го читаше.
dysan_floppy_disk_011.jpg
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Јас си купив еден филм Memorex DVD+R DL 85 дел од 240 али видеово не ми го читаше незнам што му е проблемот.Еднаш купив игра и тој ми ја нарежа на TDK касета (ваква
).И пробав да ја пикнам во DVD режачот но не ја собираше па си реков да не ми ја нарежал на повеќе делови па ја поделив касетата на 8 делови и ја фате но сеуште не ја читаше.:toe:
 
Член од
3 ноември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
90
Без офтопик мислења ќе ве молам. (шериф стајл :kesa:)
Онтопик: Најлоша игра која сум ја играл дефинитивно е The Godfather. Нема забава додека играш и мисиите се досадни. Приказната е чисто клише.
 

alexo187

It's strictly business.
Член од
12 септември 2008
Мислења
96
Поени од реакции
11
Без офтопик мислења ќе ве молам. (шериф стајл :kesa:)
Онтопик: Најлоша игра која сум ја играл дефинитивно е The Godfather. Нема забава додека играш и мисиите се досадни. Приказната е чисто клише.
И филмот сигурно не ти чини нели...
 
Г

Господ

Гостин
Побогу зошто?
Не го поднесувам гејмплејот,ама ич.Movement-от е за никаде,ич нема прегледност,а и не е нешо иновативна.Петкава има солидна графика aли то е то.


Meне баш ми беше интересна Godfather.Она со купуењето и освајање бизниси кое некако ме потсеќа на hood wars-от на San Andreas.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.865
Поени од реакции
6.375
Heroes of might and magic ,како шах со цртани ликови ми изгледаше (некој од првите делови беше таа шо ја пробав да ја играм оддаамна)
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Играта не е фокусирана на графиката.Ако се фокусираа на графиката веројатно ќе бараше компјутер сличен како оној што го бара ГТА 4 и со некој нормален компјутер веројатно не би можел да ја играш бидејќи овде во прв плат е ставен гејмплејот.Ако ти играш за графика во ред.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom