Marko.K
Поени од реакции
7

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Во АБЦ мислам дека се најскапи, а терените на Фалко се убави и се покрај Вардар, одма кај МЗТ салата, од саат се наплатува. На телефон се‘ ќе ти кажат. Па ајде, убаво да се изнаиграш, само покасно иди, да не те удри сонцево во глава :)))
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Marko.K
  Marko.K
  Marko.K
  Фала ти многу, а ке идам накај 9-10 вечер сега од фб нема шанси да мрднам на топлово ;)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom