Впечатоци од роденденска Кајгана журка! (слики: http://galerija.kajgana.com/)

Статус
Затворена за нови мислења.

GoKo}sBePoT

Опасниот Буцко
Член од
27 јули 2007
Мислења
582
Поени од реакции
5
Значи жени нема да има ко на минатиот,а? ај нема везе ке праиме педербал таму :) бтв ајверсон џеки ке доаѓате,или...?
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Site машки нека клат по еден куранфил да се знае дека е трет роденден на славен датум.

Ја не идам, логистички тешко изводливо.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Јас идам со мало друштво очекувајте... :pos2: П.С. а што музика ке пуштаат?:helou:
Dance Haus такви работи :) :party3::cheeky1:

Го предизвукнувак кој шо сака на денс офф :)
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Ја не идам пошо праам 3 месеци со спешл прсон то ми.

Жалам, другпат. :)
 

GoKo}sBePoT

Опасниот Буцко
Член од
27 јули 2007
Мислења
582
Поени од реакции
5
Кравати обавезно :)се зезам тоа никаТ не носам али... кошула црвена и геј на вечерта :):)
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Jas so ogled na toa sto nejkam da se solidariziram so pederite na ovoj datum... od prosta pricina sto smetam deka ne treba da slavat samo eden den tuku 365 ne doagjam....

ustvari do 2ri ima vreme..... moze ke se premislam ali oficijalno doagjam... so ogled na toa sto mestoto e do avtobuska moze da me cuknat so avtobusot u 7 da dojdam....:pos2: pa od avtobuska na rodenden... znaci ili se gledame ili ne se gledame
gush na site sto ke odat & have fun
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Ијааааас доаѓам.
Само да се консултирам со мојот стилист првин, дали да носам некоја уникат маИца како по навика или да бидам дотеруфки (ез мач ез пос’бл) чунки сун модератор сеа...
znaes ako mi ja dades vibriram pozitivno moze i da podrazmislam da dojdam:)
cisto radi da ti promoviram majcata:)
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
yeeeeeeeeeep!!!! значи за сеа на список,јас,ти,Ханибал,PoisonGrl...Yeeeeeeeeeeeeee!!!!!!can't wait! :vozbud::vozbud::vozbud:
Maги, ме земаш и мене? Онака можда сум помало дете и не ме сакате, мислам не се бунам бидејќи знам дека не сум во иста возраст и прифаќам да кажете не. :toe:

Aма ако ме прифатите и мене у друштвото... ќе се разбереме понатака кога ќе си ставам кредит :helou:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Само не заборавај дека мастерот секогаш има по еден АС во ракав:wink:
Kanye West - Stronger ќе биде мојата песна:) уствари на која било бе...брејк бит бит брејк тс тс тс
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Ај бе, вие што ќе ојте у Кастро на тоа хард кор-от кај шо ке свират Смут поминете барем на пола саат да се поздравите барем... јес да и мене ми е жал што ќе пропуштам една од поубавите свирки што ке се деси годинава :) ама сепак Кајгана 3ти роденден се дешава еднаш у вашиот живот :)

освен тоа и јас ќе идам на Смат, ама само на смат, другите 2 групи ќе ги пропуштам :)
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Само не заборавај дека мастерот секогаш има по еден АС во ракав:wink:
Kanye West - Stronger ќе биде мојата песна:) уствари на која било бе...брејк бит бит брејк тс тс тс
Too much of Jontra Volta's movies can dammage your health.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom