Впечатоци од роденденска Кајгана журка! (слики: http://galerija.kajgana.com/)

Статус
Затворена за нови мислења.

Dadence

sweet devil
Член од
3 февруари 2007
Мислења
390
Поени од реакции
2
Само немој да го добиеме како колегите од Архитектонски што го добија видеото од Чањ:wink:

Димитар се сомневаш во моите квалитети....гад демет
колегите од Архитектонски не го заслужија видеото, а и онака камерата е моја и јас си снимав за интерна употреба во Чањ!!!!

Кајгана си имаа донесено камера и јас исто како и за видеото кое веќе одеше вечерта се нафатив дека ке ја средам и снмката од забавата.... Така што, ве уверувам дека ова видео набрзо ке го видите, иако во целост тоа не зависи од мене!!!!!

Прво - :nerv::nerv::nerv:

Второ - Сликите се преубави, сите сте кој од кој поубав, порасположен и понасмеан.

Трето - Ќе си пукнам од мака! :nerv:
златна немаш појма колку ни фалеше.... и покрај тоа што се беше прекрасно и имаше многу луге, јас сепак чувствував празнина... Фалеа две мои многу драѓи личности Адријанка и Бато ми!!!!!:pipi:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
:back:

Ај шо ми е криво шо не дојдов, па уште кога сфатив дека немам никаква можност да се јавам и да осетам барем дел од атмосферата, готова бев да заплачам.


значи од Охрид имало само двајца :(

Ма готово, се селам во Скопје:vozbud:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
:pos:

Ќе не` бришат, ама не можев да се воздржам.

:vozbud:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
:back:

Ај шо ми е криво шо не дојдов, па уште кога сфатив дека немам никаква можност да се јавам и да осетам барем дел од атмосферата, готова бев да заплачам.


значи од Охрид имало само двајца :(

Ма готово, се селам во Скопје:vozbud:
И да ти е мака што не дојде:nerv:

Ама наредна :vozbud::vozbud::vozbud:
 

jass

Aut viam inveniam aut faciam!
Член од
25 август 2007
Мислења
328
Поени од реакции
4
More dajte edna zabava na leto koga sme site vo Makedonija so sega nemav nikakva sansa da dojdam a bas sakam da zapoznaam nekoi luge, baska treba i da i se oddolzam na Divajn :)
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Fortune а.к.а Скопје позната како стара скопјанка, баш ми е жал што не се упознавме, следна собиранка ако промашиш, кил ју. :)

постов не е провокација, само мала шала. :)
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
ееее форумџии ве гледав на телевизија, како се журкате во Маракана мислам :vozbud:
во таа емисијата Ексклузив на А1 кажуваа за скопската шема и ете во Маракана најмногу вас ве покажуваа па вие сте шемата :vozbud:
ја приметив Даденце, мислам и дека збореше нешто за алкохолот ако ја познав ако не сум ја смешала, Крејзи денсаше и Ацид исто и толку видов ....
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
ееее форумџии ве гледав на телевизија, како се журкате во Маракана мислам :vozbud:
во таа емисијата Ексклузив на А1 кажуваа за скопската шема и ете во Маракана најмногу вас ве покажуваа па вие сте шемата :vozbud:
ја приметив Даденце, мислам и дека збореше нешто за алкохолот ако ја познав ако не сум ја смешала, Крејзи денсаше и Ацид исто и толку видов ....
Да да и јас гледав. Ги приметив Крејзи ин Лав и Даденце пред бина распеани :pos: БРАВО!
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
колегите од Архитектонски не го заслужија видеото, а и онака камерата е моја и јас си снимав за интерна употреба во Чањ!!!!
A те видов со камера нареден пат на групен собир ќе се понашам ко обезбедувањето од ДУИ врз Лирим Дулови во парламент :) Мајке ми
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
И јас ве гледав на ТВ!:vozbud: :vozbud: :vozbud: Даденце башка даваше изјава ... оти ги лажеше дека не се пие алкохол?:pos2: :vozbud: :vozbud:
А за Форчн ... праскичке убаво шо не дојде, дека нема да се вратевме. Ме фати страшна криза пак да си живеам таму, а да беше со мене и ќе останевме како што сме двете зелени.:nesvest:
И то, може сега да ја заворите темава!:podsmev:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Да останеше, тамам ќе си дојдев :pos:

Ама ајде, јас ќе те повлечам тебе:wink:

Ајде клуч.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.204
Поени од реакции
34.441
Ме имало и на ТВ? :vozbud:

Ви благодарам на сите што дојдовте. Уште еднаш докажавте дека Кајгана „рула“ во македонскиот сајбер простор. Ајде, доста и е на темава. Се гледаме на наредната (про)летна собиранка! :vozbud: Во меѓувреме, посветете се на другите интересни теми.



:locked:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom