Впечатоци од роденденска Кајгана журка! (слики: http://galerija.kajgana.com/)

Статус
Затворена за нови мислења.

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.421
Поени од реакции
7.772
Ништо, неможам да дојдам, а сакав... ќе бидам у комшии(castro).. јебига, next time..
Горане, не биди пеер, и ја ќе бидам у Кастро најверојатно (во зависност од другариве мои дал ќе идат на сфирка). Но у секој случај после сфирка можеш да поминеш во Динамик.

Ова важи и за сите останати металчуги/ха-це/панк/рокери што ќе бидат на сфирката во Кастро. И онака сфирката ќе трае до 12.
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Ја доаѓам ако доаѓа виртуала од прилеп. Него се зажелев да го видам.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.421
Поени од реакции
7.772
Ја доаѓам ако доаѓа виртуала од прилеп. Него се зажелев да го видам.
Ауу, Димитар, имаш интересно барање. Фала што ме потсети, ќе пробам да го најдам на месинџер или телефон деновиве.
Човекот нема пишано на ниту еден форум со векови.
Кога сме веќе кај интересните барања, ќе побарам, ќе побарам... една Кате од Прилеп, не е форумџика ама ја запознаф кога беф кај Виртуала на гости :)
 
R

reactive89

Гостин
се извинувам господине дотеранко:)ја прашав за женските за да знам дали да си облечам патичиња или штиклички:pipi:ја одбрав втората варијанта,па ако дојдеш барем ја и ти ќе бидеме дотерани:pos2:

Абе пишав и јас дека ќе сум облечен малку посвеченооооо :nesum: :kesa:
Кајгана роденден е, и тоа 3ти... не е заебанција... хехе :vozbud: :smir:
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
А зашто вие машките за инает не се облечете у црвено? Доволно е да имате нешто црвено на себе :tapp:
Педер е тој што нема да дојде а не тој што ќе има нешто црвено на себе!
 

Cyber Knight

House music
Член од
16 мај 2007
Мислења
785
Поени од реакции
186
Ја ке носам црвено,ветувам:pipi: коооонечно роденденот на кајганааа:vozbud: се гледаме у динамик:smir:
 

Red

41M847
Член од
10 јуни 2007
Мислења
388
Поени од реакции
6
па нема шанси ова да се пропушти се глеаме тамо:helou:
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Ауу, Димитар, имаш интересно барање. Фала што ме потсети, ќе пробам да го најдам на месинџер или телефон деновиве.
Човекот нема пишано на ниту еден форум со векови.
Кога сме веќе кај интересните барања, ќе побарам, ќе побарам... една Кате од Прилеп, не е форумџика ама ја запознаф кога беф кај Виртуала на гости :)
Хехе. Ај најди го и извести ме.
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
ЖУРКАААА!!!јееееее:je::је:
конечно дојде и овој ден!!со нетрпение ја чекав оваа журка затоа што на претходната си поминав незаборавно!!
само ако некој не дошол да се запознае со мене:pishtoldz
незнам дали ќе сакаат другаркиве да дојдат со мене,така да ако сака некој скопјанец/скопјанка(центарец) да идеме заедно нека пише пп




п.с.за струмичани,знам дека ајверсон сака да иде

едит:ќе има некоја дотеранка,скул на пример?да не бидам само ја:pipi:

Ја сум од центар.Најверојатно ќе дојдам со девојка ми (Dr.Emma) и уште со еден член. Ако сакаш пиши ПП наредна недела пред собиранка па ќе се договориме.
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
Јас идам со мало друштво очекувајте... :pos2: П.С. а што музика ке пуштаат?:helou:
 

osicka

ЅвЕрЧе
Член од
12 декември 2005
Мислења
312
Поени од реакции
4
pa normalno deka i jas doagam .... iam custvo deka ke e dobra zurka ... neznam zastom :back:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom