Впечатоци од роденденска Кајгана журка! (слики: http://galerija.kajgana.com/)

Статус
Затворена за нови мислења.

Vikuska

I know the pieces fit...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
879
Поени од реакции
7
знам дека ме снема нешто од форумов не по моја вина ( сега е делот кај што се правдам бла бла бла дрн дрн јариња :vozbud:) ама мислам дека ќе дојдам и јас оти едвај чекам да ве запознаам сите!!!!! додуша да положам на први ќе си поминам уште поубаво, ама како и да е 90% идам. I see you baby shaking that ass, shaking that ass. :je:
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
хаха! летс хоуп нот... btw дали имат некој стружанец на форумов ! ако да ПМ ме ASAP ! бб
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
Немора да има турбо фолк ама без ремек делото на Фазлија (мало виски мало кока кола) нема да биде тоа тоа, за песнава мора да има отстапка:pos2: .....како што беше Махинално на првиот роденден:wink:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
12 страна е и јасно ми е дека првите страни се занемарени. Ама диџејот е диџејот на клубот, што значи што си има дечкото по распоред за во сабота тоа ќе има
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
12 страна е и јасно ми е дека првите страни се занемарени. Ама диџејот е диџејот на клубот, што значи што си има дечкото по распоред за во сабота тоа ќе има
Кој го ебе ди џејот, тоа е наша вечер:wink:
 

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
знам дека ме снема нешто од форумов не по моја вина ( сега е делот кај што се правдам бла бла бла дрн дрн јариња :vozbud:) ама мислам дека ќе дојдам и јас оти едвај чекам да ве запознаам сите!!!!! додуша да положам на први ќе си поминам уште поубаво, ама како и да е 90% идам. I see you baby shaking that ass, shaking that ass. :je:
епа се одбрано друштво!!! :vozbud:со кој ќе дојдеш ако не е тајна???
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Бтв подобро ке биде да си биде наш дј , или барем која песна ке му кажаме таа да ја пуште.
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Абе не сум толку новајлија, ај ќе се запознајме ако сакаш толку :). Со ThugAngel (my life, во превод е тоа, if u noe wut I mean) ќе дојдиме, таа е баш новајлија на форумов :). Се гледаме таму. Во широко ќе бидам облечен, се надевам ќе има уште некој така (освен Wannabemceez :) ).
И ако нема кој да пушта рап (ама мислам на рап, а не на фифти и џа рул, и врчак), кажете да спремам цдиња. поздраФФФ
Кој ти рече дека Боро ќе биде у широко?
Ма за роденден кремец го праам шта ти је тебе.. Како што беше за Нг ќе го облечам :pipi:
Иначе.. Зашто да се пушта рап? Од форумов од тие што ќе идат на собиранкава рапери сме 2 до 3%.. ВИП сме па рап да се пушта? Ако идеш за да запознаеш фаци, и да си поминеш кул зошто е - Кајгана роденден.. Искулирај се.. Фак да мјузик.. Не е секогаш најбитно рап да има.. Битна е атмосферата од друга гледна точка :smir:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Бтв подобро ке биде да си биде наш дј , или барем која песна ке му кажаме таа да ја пуште.
Не ни помислувај на тоа, такво однесување нема ни на селски свадби веќе.
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
92
Поени од реакции
0
It´s gonna be wild
како што може да каже Dj Xangai(Paranormal attack) во
една од неговите песни:)
:helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom