Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Ај прво ти одговори ми МЗТ ако пропадне и се основа нов клуб во Аеродром одма ќе отидете да навивате?
Како може да ти кажам нешто што се нема случено. Од кога знам за кошарка, МЗТ постои. :baeh:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Баба ти дедо ти од кај се? :nesum:
Па со Фершпед бевте 500 души со нас околу 200 души(зборам за у Аеродром)
Не не, со вас бевме 2ца.:nesvest:
Па само на гостување во Кавадарци бевме 250 души
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
Edno prasanje do tebe kaj bea lozari pred 2 godini ? Feni imase tim kaj bevte vie???
a kaj bevte vie 93 be a nie kaj bevme ete imas klipovi na blogot nie postoime od 91 be decko i sekade imame gostuvano nis zite zemji sega tia lozari se veke zeneti so deca doma a i koga bese ORKA-SPORT ve nemase nigde t.e ne ni postoevte neznam ni dali aerodrom postoelo togas :toe:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
serwice crew postoi od 87... i ne go izbeguvajte odgovorot, zosto ne navivate pred 2 sezoni... sakam konkrekten odgovor
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Ај од мене еден поздрав до Кавадарчани, глеј те го вашиот сограѓанин, шо убаво збори.

 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ај од мене еден поздрав до Кавадарчани, глеј те го вашиот сограѓанин, шо убаво збори.

Ни на Цацето сне горди море еее мори Цветоо:pos2::pos2::pos2::pos2::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos: ЗАКОН Е...:pos:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
sto zborite be mzt postoi od 1966, a S.C postojat od 87
Па тоа го викам јас значи од 66 - 87 немало навивали така?
Па шо к*р се запнал зоки кај сме биле пред две години та кај сме биле. Ова му е 4 сезона на фени, па шо ако немало навивачи 2 сезони? Дури лани се донесе одлука да се навива за Кк Фени иначе пред тоа се навиваше на ракомет, и се направи реконструкција на навивачката група многу членови од пред 1 год ( некои ги имате видено и вие) не се вике Лозари! свакате ли веке еднаш?
Зоки а кај сме биле пред 2 години? :pos2:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Па тоа го викам јас значи од 66 - 87 немало навивали така?
Па шо к*р се запнал зоки кај сме биле пред две години та кај сме биле. Ова му е 4 сезона на фени, па шо ако немало навивачи 2 сезони? Дури лани се донесе одлука да се навива за Кк Фени иначе пред тоа се навиваше на ракомет, и се направи реконструкција на навивачката група многу членови од пред 1 год ( некои ги имате видено и вие) не се вике Лозари! свакате ли веке еднаш?
Зоки а кај сме биле пред 2 години? :pos2:
Пак не сваќаш. Сака да ти каже од кога сте виделе дека има јака екипа тогаш почнавте да навивате или како што викаш ти да се договорите да навивате. Немој да ме убедуваш во нешто што не е така. Ќе ти кажам уште една работа, а тоа е дека лани во првите 10 кола Лозари имаше околу 10-на кои кога имаше пренос звучеа како некој да дошол на заебанција во сала да се дере. Не е провокација, само ви кажувам дека само поради тоа навивате за Фени, а вие може постоите и од многу порано не знам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom