Фан Клуб : Фени Индустри

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Aj ne se pravi pameten !!!! koga i sami znaete deka ste instant navivaci..
Абе човек после навивањето за ВВ Тиквеш Лозари едноставно се расцепија и се оформи Фени и ај одма ќе се навива:uvo:.....А прво навивање на Лозари после 2-3 години беше против МЗТ(читај 0% организација)и знаеме тогаш шо се дешаваше....и сега се бориме некако да ја подобриме организацијата и членовите ама тешко ни оде после виа настани:toe: а по се изгледа нема да се навива за Фени а ако не се навива за Фени не знам за кој ќе се навива и ако тоа се случе може пак да исчезниме:tapp::tapp:

БТВ не е битно од кај се моите него зборот ми беше на 80-90% од Скопјаните фактички не се Скопјани и неможете да се правите "граѓани" кога го имате "селското" во крвта:nesum:

Едит:fa997 2000...000 пати го имате ставено клипот знаиме оти така било само не ми е јасно шо праве "командант" Коки таму:kesa:
Едит2:И не ми е јасно шо прават ваши воџи и истакнати членови на финалето од плејофот во Кавадарци помеѓу Орка-Фершпед....ај сеа да на ги ставам сликите
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Едит:fa997 2000...000 пати го имате ставено клипот знаиме оти така било само не ми е јасно шо праве "командант" Коки таму
Едит2:И не ми е јасно шо прават ваши воџи и истакнати членови на финалето од плејофот во Кавадарци помеѓу Орка-Фершпед....ај сеа да на ги ставам сликите
Вие сте подгрупа на Чкембари, така некако му доаѓа... Ако воопшто можете да се наречете група, па никој не ви кажа ништо така да што барал Командант Коки кај нас не е наша брига

Ај стави ги сликите
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Вие сте подгрупа на Чкембари, така некако му доаѓа... Ако воопшто можете да се наречете група, па никој не ви кажа ништо така да што барал Командант Коки кај нас не е наша брига

Ај стави ги сликите
Ние сме Лозари од Кавадарци не сме Чкембари или Лозари од Битола:wink:


:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom