Кошаркарска репрезентација на Македонија

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.730
Поени од реакции
978
Да не знае некој да даде линк за стрим кај што даваат директен пренос?
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
не е битно играле у работнички и најгоелм лајк како мене знае дека миркаовски не е за во репрезентација тоа го покажа на прошлите кфалификации и на европското подобро место него богоев да се земеше или јане петровски и тој не е во мзт па не се вика во репрезентација случајно???
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.901
Поени од реакции
7.430
Мислам дека Мираковски веќе не игра за Работнички, нема никој во тимов од Работнички, така да нема врска тоа...
Ама промашени слободни, промашени 11 шута за три, не е паметно тоа, очекував да биде лесно со Украинциве.
Чековски е од Работнички :helou:
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.901
Поени од реакции
7.430
не е битно играле у работнички и најгоелм лајк како мене знае дека миркаовски не е за во репрезентација тоа го покажа на прошлите кфалификации и на европското подобро место него богоев да се земеше или јане петровски и тој не е во мзт па не се вика во репрезентација случајно???
Јане Петровски за Мираковски е кошаркариште...ама тоа е не го зимаат телиња.
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
се укочи пак 31 - 10 што е раотава??
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
леле ги гледам на снимкава украинциве не се ништо посебно ќе изгубиме од овие според мене само поради тренерот кој не ги ротира добро и поради промашените многу слободни фрлања
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Цепелиииин :)

--- надополнето ---

Антиќ растура...
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.756
Поени од реакции
71.516
Ги дробиме 40-44. Се надевам дека нема да паднат пак во последна четвртина. Иначе не гледам нигде, али ќе се обидам со овој стримов погоре. Како што гледам на она од ФИБА линкот, само тројки шутираме :tapp: Антиќ растура :icon_mrgr
 

Kajgana Shop

На врв Bottom