Кошаркарска репрезентација на Македонија

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Нека пробе да направе, ушинта ке му изкубат.:pos2::pos2:
Кој од наште ке му направе нешто? И играчи и публика? Ако е решен да не заебава ке го праве тва, како ного судии до сега:toe:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Нека пробе да направе, ушинта ке му изкубат.:pos2::pos2:
Кој од наште ке му направе нешто? И играчи и публика? Ако е решен да не заебава ке го праве тва, како ного судии до сега:toe:
Ќе си го прашам дали ќе биде така...Ако треба нека не суспенидраат,но нека се осмели копилето да прави глупости !Само нека се осмели !Ке му ебам се живо !:tapp:
 
V

Viktoranius

Гостин
Утре по се изгледа и јас ке одам ако не искрсне нешто во последен момент.

АЈДЕ УТРЕ САКАМЕ ДВОЈНА ПОБЕДА. И НАД ПОРТУГАЛИЈА И НАД ШКОТСКА !!!!!


НАПРЕД МАКЕДОНИЈААААААААААААААА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Дај кажите за карти дали ќе можат да се купат пред сала да не испадне да доаѓам до Скопје за бадијала.Или ако знае некој кај може да се купат карти нека пише
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
утре е голем ден за македонија :vozbud: кошарка и фудбал ако победиме во 2 спорта вечерта ке се напраам .................... :vozbud::vozbud:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Ќе може ли да ми кажете кои навивачки групи ќе одат утре
Еве ние Лозари ќе одиме :je:
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
Мене почна да ме фаќа фудбалско-кошаркарска еуфорија :). Од фудбал на кошарка :je:. Купив карта и за кошарка. За жал не се нумерирани, па ќе треба да се отиде бајаги порано за подобро место. Се надевам нема повторно Мираковски да шутира слободни (таков стрес не ми треба пак) и не дај Боже натпреварот да биде сличен на тој со Латвија. Да се надеваме дека ќе им тргне на Врбица и на Мејси. Ако им оди ним и оди и на Македонија, ама не ќе е лошо и другите да се заангажираат повеќе :icon_bigg. Се надевам на две победи денес :vozbud:.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ќе победиме,не грижете се:wink:Не може Португалија дома да не победи,бидте сигурни 100%...:helou:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
португалците ке се збркат од пибликата кога ке га виде ... од навивањето , нашите ке се мотивират и ке запнат мора да тепаме , ного јако ке биде и у фидбал и у кошарка да тепаме
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Koga veke pocna ovde da se zboruva za dvojnata programa ke kazam.Mislam deka Porugalija ja tepame sigurno a posebno ke mi bide drago da gi pobedime skotlanganite.Ke bide haos definitivno.A mi se place oti ne otidiv deneksa za Skopje
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
167
Поени од реакции
0
Нема секој ден Мираковски да промасува по 2 слободни фрлања:smir:.Вечер сигурна победа над Португалија:smir::smir:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
falimy vecer samo neznam kolku saat pred sala, ima karti i site so family maicki, ili bluzobi da si dojdete
 

Kajgana Shop

На врв Bottom