Friends

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
Серијава е најдобра од сите, од глумците Чендлер и Џои се ептен забегани, сеа повторно ја гледам на а2, само барав по нетов да видам колку епизоди се вкупно ама не најдов. Да не знае некој?
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281
А ај кажете официјално, кога ја даваат на А2, ако знае некој.
 

ScaryGirl

Lurker
Член од
19 јуни 2008
Мислења
303
Поени од реакции
4
јас порано гледав, а можеби ќе гледам пак на A2
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
Еееееееееееееееј сакате да кажете дека ке ја има пак серијава на А2?Ооооо се возбудив жими се:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:ЈЕс

најтоп серија.најубава.најсмешна.кога ти е мака пушти ги и ке заборавиш на се...Фиби дефинитивнио според мене е најзакон а после тоа дјои

ај некој за потврда нека пише дали стварно ке има на А2 и од кога почна да иде у етер новата телевизија не сум информиран надвор од светот на телевизијата и комуникациите сум:vozbud:
 
Ј

јовица11

Гостин
Дефинитивно најдобриот ситком на сите времиња,омилени ми се сите ликов,ги сакам на филм:vozbud:
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Сакам да ги гледам, а А2 не фаќам. ФАК ЈУ КЕЈБЛ ГАЈС!!!!!
 

maca_

untouchable
Член од
23 октомври 2007
Мислења
54
Поени од реакции
0
леле,ги спуштив сите 10 сезони,си гледав секој ден по седум,осум епизоди и ги догледав.и сега мака ми е,требеше да си гледам по една,две:pipi:ама ај филмот ке го чекаме
 
Член од
4 април 2008
Мислења
251
Поени од реакции
15
Gi imam site epizodi i do sega neznam kolku pati sum gi pregledala i pak ne mi se dosadni zakon se site, a Joey najmnogu:pos2:
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
JOEY DOESN'T SHARE FOOD :pos2::pos2::pos2:
На ова сум се тркалал од смеа
 
Член од
4 април 2008
Мислења
251
Поени од реакции
15
Vo prvata epizoda koga sedat na kafe i Ros veli: "Ama jas ne sakam da bidam sam, sakam da sum zenet povtorno", i togas se pojavuva Rejcel na vrata vo vencanica, A Cendler veli: "A jas sakam milion dolari !!!" :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom