Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
Оставете хамбургер пред вратата доколку сакате да останете неизедени !! ( По можност од седмица со екстра преливи )
мислиш дека само 1 хамбургер ќе ја задоволи оваа??? i don't think so.
 

Rock Girl

Liber, libertas!
Член од
11 август 2007
Мислења
500
Поени од реакции
28
Жал ти падна?
Мене не ми е, затоа што се трудев да и бидам најдобра другарка и кога да ми побараше помош бев тука. Најскриените тајни, што никој не ги знаеше, јас на неа и ги кажав.
Да ви кажам само, таа на крај заврши 4,80, исто како и мене. Самите видете која е пообразована од нас две.
Голем плус кај сета оваа работа е што отидов на блок кај неа и кај некои нејзини другарки. Среќа што сум друг клас од догодина.
Знам како ти е:smir:. Слична ситуација беше и кај мене, не вреди да се нервираш за такви како неа.:smir:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Осеќам утре некој ќе се поти додека чита 10+ страни.... многу ќе се поти...
Луѓе утре околу 12:00 направете си сплавови и земети си ги од плакар вашите гуми за пливање и пераи beacuse it's gonna be a bumpy ride!:vozbud:


Леле еј значи знаеФ дека ќе се открие одмазничката и ќе јаде ремет долг 20 страни (20 помножено со автопатот Е-75 еднакво на тежина на нејзин лев бут).


Следно што сакав да кажам...хммм...мора да испукам сеир на велико (нешто во величина како неа ама ни приближно толку големо)

ПС. Еуено ќерко (бегај бе нејќам ќерка толкава како тебе) Еуено! ! !

ППС. Донт мес вит д бест.(бест сладоледи бе, знаеш што се така? ги кркаш во летните денови по стотина на ден)
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
мислиш дека само 1 хамбургер ќе ја задоволи оваа??? i don't think so.
Хамбургер по жител :) ...Па ваљда нема да бидеш толку несреќен кај тебе прв да помине :) Најверојатно 2 000 000 Хамбургера ќе и стигнат еден залак да оформи .. :)
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Значи јас малце ќе прекинам ремет.

Прво да кажам дека имав и имама многу позитивно мислење за најперспективната пливачка на форумов.....и најперспективна сеирџика:smir:.
Како што ти често ставаш слики од Hi 5 така и други можат да ставаат од тебе. За тоа не можеш да се лутиш. Е сега, факт е дека девојкава те ставила на темава со цел да ти наштети, да те исмева, да те омаловажи или како и да е. Меѓутоа со фактот дека и ти ја стави пак нејзе и ја реметиш со твоето ремет друштво само те сведува на нејзино ниво и што е уште полошо типкава што не прифаќа шега на нејзина сметка успеа во намерата што ја имаше.те изнервира тебе и голем дел од остали членови.
Едноставно требаше да искулирате и да ја игнорирате.
Еден мој другар ми кажа многу добра мисла која ептен се вклопува во моментов
НЕ СЕ РАСПРАВАЈ СО БУДАЛА, ЌЕ ТЕ СВЕДЕ НА НЕГОВО НИВО И ЌЕ ТЕ ТЕПА НА ИСКУСТВО.

Уште една работа- прочитајте наназад 20 страници, што е проблемов со дебелината. Ако е дебела знаци дека е поинаква, дека е помалку вредна. дали со таквите коментари не ги вреѓате вашите другари кои имаат малце поише килца??? Или на темава можат да реметат само совршени луѓе????

Толку од мене ,продолжете си со реметот јас морав да го напишам ова.
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
ovaa moze da se koristi mnogu vo belgrad :)
splav :) kafic ke praime splavovi auu, na gradi ke i pee ceca, a stomakot ke i bide podium za igranje :) :) :) :) :)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.450
Поени од реакции
47.282
ахххх како ми фалат Ромунките на темава :pipi::bip:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Леле еј значи знаеФ дека ќе се открие одмазничката и ќе јаде ремет долг 20 страни (20 помножено со автопатот Е-75 еднакво на тежина на нејзин лев бут).
Марко, сама си ги постирала сликите на нет, колку што знам ако сакала да си ги задржи за себе нека не ги ставала јаво да се гледаат, плус сама си го бараше и си ги добива, само некако не сум сигурен дека доволно добива....
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Значи јас малце ќе прекинам ремет.

Прво да кажам дека имав и имама многу позитивно мислење за најперспективната пливачка на форумов.....и најперспективна сеирџика:smir:.
Како што ти често ставаш слики од Hi 5 така и други можат да ставаат од тебе. За тоа не можеш да се лутиш. Е сега, факт е дека девојкава те ставила на темава со цел да ти наштети, да те исмева, да те омаловажи или како и да е. Меѓутоа со фактот дека и ти ја стави пак нејзе и ја реметиш со твоето ремет друштво само те сведува на нејзино ниво и што е уште полошо типкава што не прифаќа шега на нејзина сметка успеа во намерата што ја имаше.те изнервира тебе и голем дел од остали членови.
Едноставно требаше да искулирате и да ја игнорирате.
Еден мој другар ми кажа многу добра мисла која ептен се вклопува во моментов
НЕ СЕ РАСПРАВАЈ СО БУДАЛА, ЌЕ ТЕ СВЕДЕ НА НЕГОВО НИВО И ЌЕ ТЕ ТЕПА НА ИСКУСТВО.

Уште една работа- прочитајте наназад 20 страници, што е проблемов со дебелината. Ако е дебела знаци дека е поинаква, дека е помалку вредна. дали со таквите коментари не ги вреѓате вашите другари кои имаат малце поише килца??? Или на темава можат да реметат само совршени луѓе????

Толку од мене ,продолжете си со реметот јас морав да го напишам ова.
И ја исто мислам ..
Не е она крива што е дебела.. Неможеме сите да бидеме совршени ..


Ама ваква прилика за ремет не се пропушташе , и поради своето глупо однесување предизвика смеа на пола кајгана :)

П.С : Не е крива шо е дебела, крива е шо е глупа :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Значи јас малце ќе прекинам ремет.

Прво да кажам дека имав и имама многу позитивно мислење за најперспективната пливачка на форумов.....и најперспективна сеирџика:smir:.
Како што ти често ставаш слики од Hi 5 така и други можат да ставаат од тебе. За тоа не можеш да се лутиш. Е сега, факт е дека девојкава те ставила на темава со цел да ти наштети, да те исмева, да те омаловажи или како и да е. Меѓутоа со фактот дека и ти ја стави пак нејзе и ја реметиш со твоето ремет друштво само те сведува на нејзино ниво и што е уште полошо типкава што не прифаќа шега на нејзина сметка успеа во намерата што ја имаше.те изнервира тебе и голем дел од остали членови.
Едноставно требаше да искулирате и да ја игнорирате.
Еден мој другар ми кажа многу добра мисла која ептен се вклопува во моментов
НЕ СЕ РАСПРАВАЈ СО БУДАЛА, ЌЕ ТЕ СВЕДЕ НА НЕГОВО НИВО И ЌЕ ТЕ ТЕПА НА ИСКУСТВО.

Уште една работа- прочитајте наназад 20 страници, што е проблемов со дебелината. Ако е дебела знаци дека е поинаква, дека е помалку вредна. дали со таквите коментари не ги вреѓате вашите другари кои имаат малце поише килца??? Или на темава можат да реметат само совршени луѓе????

Толку од мене ,продолжете си со реметот јас морав да го напишам ова.

Стави таа моја слика и и пропадна вицот. Јас намерно ставам такви мои забегани фотки на хи5, затоа што за тоа е и измислен.
Ама не мора се здраво за готово да го сфаќа. Прифаќам шала на моја сметка, како што сакам и да се смеам на други.
Но сакам се` да плескам во лице и се` да ми биде плеснато а не криено од задгрб. И што ако сум ги ставила нив тука на темава? Им се сронија бисерите? Не.:)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
И ја исто мислам ..
Не е она крива што е дебела.. Неможеме сите да бидеме совршени ..


Ама ваква прилика за ремет не се пропушташе , и поради своето глупо однесување предизвика смеа на пола кајгана :)
Да, дефинитивно се зезна со тоа што самата таа стави линк од Фросе и без да размисли претходно кои може да се последиците.
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Ultimate challenge за маратонците е да истрчаат околу Ewена.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Значи јас малце ќе прекинам ремет.

Прво да кажам дека имав и имама многу позитивно мислење за најперспективната пливачка на форумов.....и најперспективна сеирџика:smir:.
Како што ти често ставаш слики од Hi 5 така и други можат да ставаат од тебе. За тоа не можеш да се лутиш. Е сега, факт е дека девојкава те ставила на темава со цел да ти наштети, да те исмева, да те омаловажи или како и да е. Меѓутоа со фактот дека и ти ја стави пак нејзе и ја реметиш со твоето ремет друштво само те сведува на нејзино ниво и што е уште полошо типкава што не прифаќа шега на нејзина сметка успеа во намерата што ја имаше.те изнервира тебе и голем дел од остали членови.
Едноставно требаше да искулирате и да ја игнорирате.
Еден мој другар ми кажа многу добра мисла која ептен се вклопува во моментов
НЕ СЕ РАСПРАВАЈ СО БУДАЛА, ЌЕ ТЕ СВЕДЕ НА НЕГОВО НИВО И ЌЕ ТЕ ТЕПА НА ИСКУСТВО.

Уште една работа- прочитајте наназад 20 страници, што е проблемов со дебелината. Ако е дебела знаци дека е поинаква, дека е помалку вредна. дали со таквите коментари не ги вреѓате вашите другари кои имаат малце поише килца??? Или на темава можат да реметат само совршени луѓе????

Толку од мене ,продолжете си со реметот јас морав да го напишам ова.
Токму затоа и ја одбегнувам темава :)

Сепак не е се до дебелината, самата се постави така, и знам лесно е да јадеш бурек за некој кој не го познаваш и кој нема да ти го плесне во фаца за тоа, ама сепак и таа придонесе за тоа а и темава е таква, врати се и 200 страни поназад, истото ќе го видиш, поздрав :helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom