Навивачки групи во Македонија

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Имам еден предлог до Маркус, па он нека пренесе на админите. Нека го банираат за секогаш од темата Спорт "Феномен". Не за друго не знам што треба да направи човек за да го опомене или да го научи како треба да се однесува еден член на форум. Ниту еден пост не му е дискусија, само провокација, и како резултат на тоа доаѓа и до нервоза кај другите членови и се ствара тензија без потреба, а уште не е почнато првенството.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Имам еден предлог до Маркус, па он нека пренесе на админите. Нека го банираат за секогаш од темата Спорт "Феномен". Не за друго не знам што треба да направи човек за да го опомене или да го научи како треба да се однесува еден член на форум. Ниту еден пост не му е дискусија, само провокација, и како резултат на тоа доаѓа и до нервоза кај другите членови и се ствара тензија без потреба, а уште не е почнато првенството.
Добро ај и јас како тебе ќе молам да не ме банираат :kesa:
Маркус не ме банирај:cuc::cuc:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
феномен настварно некогаш претеруваш смири се малко..
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Kosarkata se vraka vo Kumanovo.Po odlukata ekipata na Pop Sport natprevarite od novato prvenstvo da gi igra vo Kumanovo.Planirani se stranski zasiluvanja i konkurenten tim.Eve sansa za i KUMANI da se vratat vo sala...
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Kosarkata se vraka vo Kumanovo.Po odlukata ekipata na Pop Sport natprevarite od novato prvenstvo da gi igra vo Kumanovo.Planirani se stranski zasiluvanja i konkurenten tim.Eve sansa za i KUMANI da se vratat vo sala...
Секоја навивачка група има тим за кој што навива. Кумани навиваат за Куманово, а Поп Спорт е екипа од Скопје и нема врска што натпреварите ги игра во Куманово.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Секоја навивачка група има тим за кој што навива. Кумани навиваат за Куманово, а Поп Спорт е екипа од Скопје и нема врска што натпреварите ги игра во Куманово.
I amak sp bese skopska ekipa.Tokmu prefrlanjeto vo Kumanovo e pocetnata faza od povtornoto zazivuvanje na Kumanovo na kosarkarski plan.Seto toa po inicijativa na KFM...
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
I amak sp bese skopska ekipa.Tokmu prefrlanjeto vo Kumanovo e pocetnata faza od povtornoto zazivuvanje na Kumanovo na kosarkarski plan.Seto toa po inicijativa na KFM...
Не знам од каде Амак СП скопска екипа, кога газдата Шапкар е охриѓанец, што работи со сигурносни појаси во Америка. Муабетот беше за Кумани дека доколку почнат да навиваат за Поп Спорт ќе влезат во групата на т.н. навивачи дај што даш (значи за било кој тим, само да е од нивниот град). Инаку на сите ни одговара јака лига тоа е факт. Проверија информацијата за Амак уште еднаш:smir:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Не знам од каде Амак СП скопска екипа, кога газдата Шапкар е охриѓанец, што работи со сигурносни појаси во Америка. Муабетот беше за Кумани дека доколку почнат да навиваат за Поп Спорт ќе влезат во групата на т.н. навивачи дај што даш (значи за било кој тим, само да е од нивниот град). Инаку на сите ни одговара јака лига тоа е факт. Проверија информацијата за Амак уште еднаш:smir:
Amak i Feni bea konkurenti vo vtorata liga i togas Amak igrase vo Skopje i podocna povtorno po inicijativa na KFM timot se prefrluva vo Ohrid a podocna i sapkar go prevzema timot kako pretsedatel i odtogas igraat vo Ohrid...
A za toa so vikas se sto ke se pojavi zatoa da se naviva.Mozebi ne si pocustvuval kako e da se nema ekipa za koja da se naviva.Edvaj ke cekas da se pojavi nesto za koe sto ke navivas.barem jas ti garantiram deka taka e vo vnatresnosta za vo Sk mislam deka e poinaku.Ustvari dosega nemase ni tim vo bilo koj sport vo Sk koj se raspadnal.Eve na primer Kometal GP vo najdobrite vreminja bea podrzavani od 500-600 Komiti a sega gi nema.A ako recat deka od utre Gorge deka e povtorno jak tie pak ke se vratat makar i pod drugo ime
 

Kajgana Shop

На врв Bottom