Heroes

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
ае... со враќањето на сајлар.. нејтан е комплетно оут од херои пошо е МРТАв а?:|
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Мислам дека понатаму Sylar и Samuel ќе одат еден против друг или, најлошото можно сценарио, да се здружат. Poop.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Tracy? :vozbud: She said: I'm back. :pos:

ае... со враќањето на сајлар.. нејтан е комплетно оут од херои пошо е МРТАв а?:|
Најверојатно е така.

Мислам дека понатаму Sylar и Samuel ќе одат еден против друг или, најлошото можно сценарио, да се здружат. Poop.
Нема шанси да се здружат, кај може Сајлар да трпи команди од Самуел. :D
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Или човек со голема, празна, оооооо празна надеж. :)
Ок. Нека е така :)

Едино не ми е јасно шо си влегол овде, ваљда си видел ново мислење на џимеј, и ради симпатиите кон него си влегол да го сталкираш, претпоставувам. А серијата дека е утната скроз, е факт, али барем поинтересно е од ова што Michael го исмејува. :icon_cool

 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281
Ок. Нека е така :)

Едино не ми е јасно шо си влегол овде, ваљда си видел ново мислење на џимеј, и ради симпатиите кон него си влегол да го сталкираш, претпоставувам. А серијата дека е утната скроз, е факт, али барем поинтересно е од ова што Michael го исмејува. :icon_cool

Хех, пер јас ништо лошо не ти мислев, едино мислам дека не сакаш да се отргниш од серијата поради твоја надеж дека ќе ја биди, иако знајш дека нема... :) И шо сакаш со клипов да ми кажиш, баш пиши на профил. Ако се увреди дека си единствен од оние што колку толку се разбираат од квалитет на серии/филмови на форумов кој ја гледа оваа во моментов второ разредна серија, тоа е друго.

Инаку контра-ударот со тенисот ти е скроз безвеза. Остани ми поздравен. :)
 
I

Intex

Гостин
Сношти ја изгледав епизодата. Утка голема. Најдосадните 40 минути во мојот живот. 10 пати проверував уште колку време има од епизодата.
Ако продолжат со ваква приказна, ќе се откажам од серијата.
 

igor108367

Dark Lord Sauron
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.516
Поени од реакции
113
Уште не се откажа од серијава? Карактер си еј!
Тешко е да се откажеш од нешто во што си вложил 3 години гледање. Тоа е инвестиција.

А и ноата сезона ми се допаѓа како ја направија доста е добра ме потсеќа на првата.
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.595
Поени од реакции
22.386


Дефинитивно ќе биде поинтересна оваа епизода..Со тоа што Сајлер се враќа.. И ќе биде интересно лезбејките да се гледаат..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom