Heroes

I

Intex

Гостин
Aman od Sylar!!! Aman!!! :nenene:
Серијата без Сајлер ќе биде тапа. Сајлер е тој што ја прави посебна. Со неговата уникатна приказна и прекрасни, различни цели во секој Волум е тоа што дава шмек на серијата. Питер никогаш нема да можеме да го споредуваме со Сајлер. Сајлер знае што сака, а Питер не.
Питер ми е промашен лик во серијалот, нема цел, има тапа моќи, потпага под туѓи влијанија.
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
320
Поени од реакции
9
Бато, ти глуп си или чорапите ти мирисаат? Херои не е серија која се заснова на моќи. Има добри приказни, ликови со прекрасни приказни. Нормални луѓе со ненормални особини. Ако си за акција, пушти си некој акционен филм и уживај. :)
Друже ти очигледно не си гледал ништо подобро од американски булшит серии па затоа мислиш дека приказната во Heroes е добра. Единствено што ме одржуваше беа интересните акциони сцени и Сајлер како карактер. За жал со тек на време постепено ги усраа и двете. Колку само ме изнервира што на крај на трета сезона не ја прикажаа тепачката на Питер и Сајлер туку само некоја светлина низ врата се гледаше. Лејм.
 

Ficc

Black & White
Член од
18 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
263
Ја изгледав 3тата епизода, ништо посебно...малце смараат со непотребни и глупи работи,
и требаше да покажат каде Самуел ја руши куќата, бар да има нешто интересно... :toe:
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Ја изгледав 3тата епизода, ништо посебно...малце смараат со непотребни и глупи работи,
и требаше да покажат каде Самуел ја руши куќата, бар да има нешто интересно... :toe:
За спојлерот што си го пишал у право си. Многу ја тупат, епизодава беше многу лоша.
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.543
Поени од реакции
22.291
Ич не ми се допага тоа што целата епизода беа Сајлер и Паркман..Требало повеќе новини да ставаат..
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
мојт некој да ми кажит шо се деси со мохиндер?!.... пошо гледам уште е наратор... кажвит ова она ама го немат ..:S
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
мојт некој да ми кажит шо се деси со мохиндер?!.... пошо гледам уште е наратор... кажвит ова она ама го немат ..:S
Па незнаеме, никој ништо не кажа, ваљда води нормален живот. Едвај чекам Сајлар да си го врати телото. sylar:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.543
Поени од реакции
22.291
Па незнаеме, никој ништо не кажа, ваљда води нормален живот. Едвај чекам Сајлар да си го врати телото. sylar:


Мора да го врати .. Паркман неможе да го трпи веќе му здосади..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom