Помош: Вируси, црви и разни штетници

Член од
9 септември 2008
Мислења
239
Поени од реакции
10
Никој не ме исполажал јас си прашувам можда има некоја команда ...
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
816
Поени од реакции
22
Еј, некој може ли да ми даде јузер и пасворд за нод 32 ... ПП
Итно ми треба..
 

kam

kamikaza
Член од
16 април 2009
Мислења
62
Поени од реакции
4
Никој не ме исполажал јас си прашувам можда има некоја команда ...
можеш да провериш преку command prompt, а најлесно е ако напрајш сите скриени фајлови да се гледаат, ако не ти ги отвараат скриените фајлови девинитивно ти е заразен!
А преку run можеш со msconfig да провериш што ти стартува автоматски во компјутерот и др и можеш да исклучиш ако нешто не ти е познато (АКО НЕ СИ ДОВОЛНО ИСКУСЕН НЕЧЕПКАЈ ТУКА)

Еј, некој може ли да ми даде јузер и пасворд за нод 32 ... ПП
Итно ми треба..
Tyson пробај со овие

UserName: EAV-15524763
PassWord: hfphnntneh
Version: ESS, EAV, 2.*


UserName: EAV-15143959
PassWord: tjdu2wauw5
Version: ESS, EAV, 2.*


UserName: EAV-16055913
PassWord: jeemcnkh7x
Version: EAV, 2.*


UserName: EAV-15877899
PassWord: 5p2m4c68hk
Version: EAV, 2.*


UserName: EAV-15877951
PassWord: ux4vnb3bak
Version: EAV, 2.*


UserName: EAV-15357876
PassWord: 2cump33cp4
Version: ESS, EAV, 2.*
 

lady_QUEER

I love life.
Член од
28 март 2009
Мислења
521
Поени од реакции
28
Koristev avast profesional mislam deka bese so licenca,ama go izbrisav vcera:helou:.Dajte link na nekoj dobar free antivir koj nebara menuvanje klucevi postojano,ako ima takov.
A ako e podobro licenziran kade i za kolku moze da se kupi?
FALA.
 

Inspektorat

www.guliver_tip.bloger.hr
Член од
22 август 2008
Мислења
95
Поени од реакции
0
POMOS

Go skenirav komp so AVG antivirus i stigna do nekade i mi se iskluci kopjuterov!imam nekoj virus i koga go ukluciv pak mi izleze ova samo neznam kako da go izbrisam!pomagajte ve molam!
 

Attachments

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Go skenirav komp so AVG antivirus i stigna do nekade i mi se iskluci kopjuterov!imam nekoj virus i koga go ukluciv pak mi izleze ova samo neznam kako da go izbrisam!pomagajte ve molam!
Епа немаш ли извештај од скенот што си го направил? таму би требало да е се што е нашов АВот и одтаму ке избришеш се ако не бива и така тогаш пробај рачно да го најдеш вирусот или инсталирај си Касперски ама предтоа избриши го АВГто:toe:

Koristev avast profesional mislam deka bese so licenca,ama go izbrisav vcera:helou:.Dajte link na nekoj dobar free antivir koj nebara menuvanje klucevi postojano,ako ima takov.
A ako e podobro licenziran kade i za kolku moze da se kupi?
FALA.
Инсталирај Касперски ке ти дадам јас Триал Ресетер без вирус а имам и клуцеви со над 100 дена ако му треба на некој нека ми пише ПП ке му пратам:smir:
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Go skenirav komp so AVG antivirus i stigna do nekade i mi se iskluci kopjuterov!imam nekoj virus i koga go ukluciv pak mi izleze ova samo neznam kako da go izbrisam!pomagajte ve molam!
Подигни го оперативниот систем во Safe Mode и пробај пак да го исчистиш, ако не сака симни nod 32 (www.eset.com) и ASquarred AntiMalware trial верзија (www.emsisoft.com) и пак преку Safe Mode скенирај и би требало вака да го средиш.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Подигни го оперативниот систем во Safe Mode и пробај пак да го исчистиш, ако не сака симни nod 32 (www.eset.com) и ASquarred AntiMalware trial верзија (www.emsisoft.com) и пак преку Safe Mode скенирај и би требало вака да го средиш.
е ова ке ти помогне скенирај како што е напишано би требало да ти успее:vozbud:Само пробај со некој поасален како Касперски, Нод32 или БитДефендер
 

Inspektorat

www.guliver_tip.bloger.hr
Член од
22 август 2008
Мислења
95
Поени од реакции
0
Fala vi premnogu ke probam sega pa ako imam problemi ke vi pisam pozz!
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Ve molam username i password za ESET NOD32??? itno mi treba i toa mnogu
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
816
Поени од реакции
22
Исто и на мене повторно ми истече...Знае ли некој што е без лимит...Неможе повторно НОД32 да ми се апдејтира...
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
30
Другари ајде ве молам еден совет.
Ке помогне ли овој програм за чистење на вуруси,... и добар ли е ???
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Другари ајде ве молам еден совет.
Ке помогне ли овој програм за чистење на вуруси,... и добар ли е ???
Многу е добар, многу замара, многу успорува, повеќе е Firewall одколку антивирус...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom