LOST

Дали ви се допадна крајот на серијата?


  • Вкупно гласачи
    287

Deswaldos

Bob's your uncle!
Член од
11 февруари 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
Brate, nekoliko sam jih i ja vec pratio pre nekoliko posta... Malo citaj za nazad, i fala :pos:
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Со извинење, серијава глупа ми е до даске. Се дешаваат куп нелогичности, бла бла бла филмов, се плеткаат не знам кој со кој, и на крај ќе испадне во лудница се сите.
Со цела почит модераторе ама заради тие нелогичности и е интересна серијава.
 
Член од
5 јуни 2007
Мислења
890
Поени од реакции
9
ah sry Des, ama navistina stanala nekonkretna temava pa ako ne za drugo da gi vratime na p[raviot pat.. po se izgleda deka za sekoja misterija ke si ima nekoe naucno objasnuvanje sto drzi barem vo denesnava oficijalna naucna teorija, vprocem taka i izjavija producentite na nekolkupati.

Ako nekomu mu se dopagja tuka sme site sto ja pratime.. ako nekoj ne mu se dopagja neka gleda umetnicki balet li sto ja znam.. sepak temava e tuka za fanovite za LOST i mislam deka ne e fer nekoj da im ja rasipuva zabavata kioj i da e :) po gjavolite prviot pat gi gledav trite sezoni bez prestan maltene cela nedela ponenaspan ne sum bil nikogas na rabota koga odev.. i toa so merak si gi iznagledav i sega nekoj ke ni popuva kolku u stvari nie sme bile glupi sto sme gi gledale bidejki ete nekomu ne mu go zadrzale vnimanieto... navistina ne e fer :)
Ajde uste necel mesec do premierata na Sky (8 fev mislam bese) pa ke imame sto da si preraskazuvame :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Со цела почит модераторе ама заради тие нелогичности и е интересна серијава.
За нелогичности не е проблем, гледај парламент, барем ќе се смееш понекогаш. Серијава е глупа и бесцелна.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
За нелогичности не е проблем, гледај парламент, барем ќе се смееш понекогаш. Серијава е глупа и бесцелна.
Како тоа бесцелна кога сеуште не е завршена?

А глупа во која смисла?
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
За нелогичности не е проблем, гледај парламент, барем ќе се смееш понекогаш. Серијава е глупа и бесцелна.
ОК,за вкусовите не се расправа.:helou:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
A глупа во која смисла?
Во секоја смисла. На пуст остров се бркаат бегаат од нешо шо знам јас, па нештото ќе го снема наеднаш и слично. Идиотска ствар.
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
Добро бе, прво како не ве нервира да коментирате за нешто што мислите дека е идиотско, второ серијата ако пропуштиш пола епизода се губиш понатака нема смисла тоа што го гледаш.
Вие ќе видите две епизоди и три најави и не ви е јасна серијава нема смисла па нема смисла нормално.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Во секоја смисла. На пуст остров се бркаат бегаат од нешо шо знам јас, па нештото ќе го снема наеднаш и слично. Идиотска ствар.
А во матрикс агентите коа го бркаа Нео во 1от исто беа идиотска ствар?

Бам бам бам акција и оп ќе ги снема...идиоти едни :pos:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Затоа и не го глеав Матрикс. Мразам идиотски работи, затоа.
 

Deswaldos

Bob's your uncle!
Член од
11 февруари 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Затоа и не го глеав Матрикс. Мразам идиотски работи, затоа.
Добро ај ја да идам сеа во сите филмови(теми) што не ми се свигаат и да пишувам, вака како твоите 3-4поста тука...или пак да идам во сите фан клубови и ршум да напраам...бива?
Епа ако не, едноставно избегнувајте ја темава...


Ај сеа ке ви почне забранета љубав...зафатени ке бидете.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.389
Поени од реакции
25.189
Добро ај ја да идам сеа во сите филмови(теми) што не ми се свигаат и да пишувам, вака како твоите 3-4поста тука...или пак да идам во сите фан клубови и ршум да напраам...бива?
Епа ако не, едноставно избегнувајте ја темава...


Ај сеа ке ви почне забранета љубав...зафатени ке бидете.
Ако не ми се свиќа лост мора да ми се свиѓа забранета љубов или?

А и погоре незнам кој искоментира дека ако пропуштиш и пола епизода од лост после ќе се изгубиш. Глупости. За лост можеш да се изгубиш само ако гледаш една епизода од десет, и тоа онаа вистинската. Во 5 епизоди ништо не се дешава, или едната ќе заврши со мистериозен крај, во наредните 10 за тој крај што завршија не се ни споменува нештото.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ddime, има некое правило што ме спречува да пишувам дека не ја сакам Лост?
А во фан клуб има правило такво: без провоцирање. ;)
Така да, немој многу да ми попуваш што и каде да постирам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom