LOST

Дали ви се допадна крајот на серијата?


  • Вкупно гласачи
    287
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
Изгледајте ја последната епизода од 3-та сезона па ќе видиме дали ќе ви е досадна серијава.:wink:
Аха, ок, а кога е таа последна епизода од 3-та сезона на А1?
Искрено немам претстава ни која сезона, ни која епизода е..па ни која серија :pos2:
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
На А1 ја даваат 3-та сезона 18-епизода има уште 4 епизоди до крај на оваа сезона.
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.401
Поени од реакции
589
Ајде , уште малку до сезона 4 :vozbud:
Ми се враќа филмот од минатата сезона , кога чекав со нетрпение да се симне новата епизода ...
ЕДВАЈ ЧЕКАМ :tv:
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Како може да не ви е досадна серијата. Тие стварно имаат добра прикаска, но само се одолговлекува, само трчаат ко ненормални и сега мислам дека во новата сезона треба да се јават нови луѓе. Мислам дека режисеров претера.
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
Po zverska serija u zivot nemam gledano ... gi imamm site 3 sezoni na kom..i ja cekam sega 4vtata..ke ispadne vo 20 i nekoj februari 2008 :D:D
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Abe serijava interesna e ama na pocetokot pojaka bese sega nekako ne mi e to to...
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Аха, ок, а кога е таа последна епизода од 3-та сезона на А1?
Искрено немам претстава ни која сезона, ни која епизода е..па ни која серија :pos2:
Дете,тогаш прекини да гледаш.Не е ова "Како ќе каже Џим".
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.496
Поени од реакции
5.478
На крај ќе испадне дека сите се мртви ... ова на островот се нивните души :pipi:
 

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21
Po zverska serija u zivot nemam gledano ... gi imamm site 3 sezoni na kom..i ja cekam sega 4vtata..ke ispadne vo 20 i nekoj februari 2008 :D:D
На 31. Јануари 2008 ќе излези новата епизода.

Milanez` напиша:
На крај ќе испадне дека сите се мртви ... ова на островот се нивните души :pipi:
100% не се мртви. Зошто:

1. Продуцентите неколку пати кажаа дека тоа не е 100%.
2. Ако го имаш изгледано крајот на 3. сезона, треба да знајш дека случките од flash-forward - от 100% ќе се случат, зошто не се визија која можи да се промени. ( а ако го имаш изгледано крајот на 3. сезона, знајш зошто не се 100% мртви. )
 

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21
Koj rece pa deka ke umre... Vo poslednata epizoda go dadoa zatvoren vo soba polna so voda, a ne deka bese mrtov. So biva ako 4 sezona gleas deka se izvlekol odvnatre, se slucilo nesto...
Ништо чудно и тоа да се случи, ама колку шо знам јас актерот шо го глуми Charlie, не потпиша договор со продуцентите за 4. сезона и понатаму, така да нема да глуми, барем не како редовен актер, туку само по потреба ќе се враќа за flashback - ови.

едит: ... а и Desmont во промото на првата епизода од 4. сезона, излегва од вода сам, без Charlie.
 

ReNaTa

-SHY- girl
Член од
1 декември 2007
Мислења
240
Поени од реакции
6
Знам дека голем е бројот на оние кои ја следат серијата и на оние кои веке ги изгледале сите сезони,мене лично ми се допаѓа,а на вас?

i mene mi se dopaga:pipi:
 

Tanes

Ништо Море!
Член од
23 јули 2006
Мислења
664
Поени од реакции
6
На крај ќе испадне дека сите се мртви ... ова на островот се нивните души :pipi:


Не ук пишите нешто шо немат врска вака е !!!!

Крај на трета сезона ке имат флашој од Џек кај шо ке сакат да се фрлит од мост ама во тој момент ќе имат собраќајка и ќе ги спасит жената и детето во автомобилот. ВТОРО Кејт немат појќе да го сакат а тој ќе патит по нејзе и Трето ќе имет карти за авион до сиднеј НЕ МИ ТЕКВИТ КАКО СЕ ВИКЕТ кога сакат мојт да ојт и тој ќе сакат пак да паднит на островон секој пат ко ќе летат се молит да паднит!!!И то е то
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
202
Поени од реакции
1
Oceanic Flight 815 out of Sydney, Australia is mysteriously brought down out of the sky, crashing on an uncharted island somewhere in the Pacific Ocean. The survivors quickly learn they must band together in order to have any hope of rescue, because the island is treacherous and holds many secrets. As they are about to learn, the survivors have secrets of their own . . . In the show's third...
function fullTextDisplay(node, button, openText, closeText, openHTML, closeHTML) { button = $(button); node = $(node); if (button.innerHTML == openText) { node.innerHTML = openHTML; button.innerHTML = closeText; } else if (button.innerHTML == closeText) { node.innerHTML = closeHTML; button.innerHTML = openText; } else { alert('An error occurred. Please refresh the page to fix the problem.'); } } Full Summary [+]
_______________
:barca:
Only B A R C A is in my heart!!!
</div>
 

Kajgana Shop

На врв Bottom