LOST

Дали ви се допадна крајот на серијата?


  • Вкупно гласачи
    287

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.496
Поени од реакции
5.478
Ова на А1 станува се поинтересно и поинтересно ...

пс. Не ми е интересно да гледам на НЕТ
 

Deswaldos

Bob's your uncle!
Член од
11 февруари 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
E pa, samo za zavisnike e interesantno, da cekamo u 4 ujutro da dodje nova Lost epizoda na internet,...:vozbud:
 

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21
E pa, samo za zavisnike e interesantno, da cekamo u 4 ujutro da dodje nova Lost epizoda na internet,...:vozbud:
Хаха, и јас до минатата сезона чекав :D , ама сега го открив TED (Torrent Episode Downloader, http://www.ted.nu/ ). Си го пушташ TED го оставаш компјутерот пуштен, и тој на секои 10 мин (ова се променува) проверува дали ја има епизодата која си ја „порачал“, и ако ја има го симнува торентот и го активира твојот default торент клиент и ко ке станиш на сабајле, опаа ја имаш најновата епизода. :)
 
Член од
27 декември 2007
Мислења
22
Поени од реакции
0
abe serijava e top,stalno ja gleam se trudam da ne propustam niedna epizoda...
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
aj nekoj neka pise do kaj e so lost na a1 i neka mi dade link za da prodolzam da gi gleam epizodite pls :D
 

ForFokSake

The Only Thing To Fear Is Running Out Of BEER !
Член од
26 јануари 2007
Мислења
429
Поени од реакции
0
Еј ај пратете по пп линк ако има негде да се гледаат директно епизодите на интернет нема да можам да ги спуштам од интернет цело време и плус ме мрзи.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
Абе ја ја гледам на А1 ама почна да ме нервира, како Михаил пак се појави? Абе ајде бегај, ептен забегаа со серијава.
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Гледај ги бе,овие последниве епизоди се најдобри до сега.:helou:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
Гледај ги бе,овие последниве епизоди се најдобри до сега.:helou:
За кого како :)
Него ОК, ако е така малце, не знам како да се изразам, сепак интересна е многу. Па затоа и ја гледам. Сан ќе се спаси, а?
 
N

NeMiRnA

Гостин
Серијава престана да ми има поента уште кога прочитав дека самиот автор незнаел како да ја заврши од што толку многу се уплеткал...а и досадно станува,3 месеци на островот и што не се издеси,а трае и трае и трае...
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
Серијава престана да ми има поента уште кога прочитав дека самиот автор незнаел како да ја заврши од што толку многу се уплеткал...а и досадно станува,3 месеци на островот и што не се издеси,а трае и трае и трае...
Да, да дефинитивно е вака!

Толку време на островот, тотално никој да не дојде, овие истражуваат, живеалишта изградиле, на островот нема што нема! Па тоа не знам како се вика како црн дим што е :) :) Михаил умре, пак оживеа..бремени жени умирале на островот, што ти не!
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
Серијава престана да ми има поента уште кога прочитав дека самиот автор незнаел како да ја заврши од што толку многу се уплеткал...а и досадно станува,3 месеци на островот и што не се издеси,а трае и трае и трае...
Незнам колку често ја гледаш серијава, велиш нема поента, серијава е лудило во ниеден момент незнаеш како ќе продолжи ( тоа е една од работите која најмногу ме тера да ја гледам ),
продолжи да ја гледаш и кога ќе заврши 3-та сезона ќе чекам коментари за тоа што мислите за серијата ( кој на има изгледано знае и нестрпливо чека 4-та сезона )
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Изгледајте ја последната епизода од 3-та сезона па ќе видиме дали ќе ви е досадна серијава.:wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom