Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
ErT, Sveznajko кажете ако се согласувате :)
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.531
Поени од реакции
4.361
Голема е разликата помеѓу PES 2011 на PC и PS3? И за гејмплејот и за графиката ме интересира... Не сум имал можност да го пробам pes на ps3 ...
На плејстејшн 3 играш со рачка :D Нема богзнае каква разлика во гемплеј и графиката.
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Да нема голема разлика на ПЕС, на Фифа има ...
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Eпа можда ја ставил само да покаже дека ја има или од кај да знам. Само знам дека е одлична понуда за тие пари. Во Грција видов беа околу 360евра - 320gb со ГТ5.

--- надополнето ---

Свезнајко, ЕрТ кажете ако сакате во петок или било кој ден после тоа да играме Uncharted 2. Ја имаме сите а ниту еднаш не сме ја играле. Јас сум на распуст па така да кажете кога сакате и ќе направам да не сум зафатен тој ден :)
Исто Свезнајко ако ти стигнала Фифа дај и тоа да изиграме неколку партии.
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Eпа можда ја ставил само да покаже дека ја има или од кај да знам. Само знам дека е одлична понуда за тие пари. Во Грција видов беа околу 360евра - 320gb со ГТ5.

--- надополнето ---

Свезнајко, ЕрТ кажете ако сакате во петок или било кој ден после тоа да играме Uncharted 2. Ја имаме сите а ниту еднаш не сме ја играле. Јас сум на распуст па така да кажете кога сакате и ќе направам да не сум зафатен тој ден :)
Исто Свезнајко ако ти стигнала Фифа дај и тоа да изиграме неколку партии.
Мислам дека ќе можам петок навечер. Али види некако скајп дали можиш да наместиш до ПС3то ;)
 

sveznajko

Random nobody
Член од
17 август 2006
Мислења
522
Поени од реакции
101
@Timi , Кај здрви петок , именден му е на другарче .
Сабота / Недела е ок.
Фифа сум играл 3-4 утакмици само , n00b сум .

(In ref.) Ерт
Skype or GTFO.
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Eпа затоа ти викам друг ден ако не. Мене петок сега ми е како секој останат ден. За фифа што се секираш ќе те научам, ќе почнам со послаб тим па како стануваш подобар ќе стигнам до мојот Реал :)
Скајп ќе наместам не се секирај. Имам на лап топ-от инсталирано мислам.
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Ок ко така, ќе видиме за сабота.
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
E јас дури во петок ќе можам да ја играм . Ќе му кажам на татко ми денес да ја симне а во петок кај него ќе ја играме, може Варго ? Ќе бидеш некој левел пред мене ама ќе те стигнам не се секирај, чим на БО фатив 9ти престиж за месец дена што е ова ... хехехе :drk:
PS: ЕрТ дај ни ПСН од тие дечките што ја симињаат со нас, да можеме и со нив да играме :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom