Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

Vargo _online

プレイステーション3
Член од
1 мај 2010
Мислења
490
Поени од реакции
59
http://blog.us.playstation.com/2011/01/21/killzone-3-multiplayer-open-beta-coming-to-psn-on-february-2nd/?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=killzone_3_012111

Еве за ФПС фановите :), тими можеш да го тестираш мувот, да не трошиш пари за џабе за целата игра :)
То мора да се симне......... да се разигра............ да се купи......... и да се доигра....... хахахахахахахахахааа :D
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Ќе и направам пре ордер само уште 1000 да соберам ми треба. Во играта има код за Соком4 бета така да преку неа ќе знам дали и таа да ја земам. Башка и двете се со Мув супорт.
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Assassin's Creed II full game coming to PSN.

А Mass Effect 2 е епик.
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Crysis 2 веројатно нема да ја зимам. Ме нервираат више Мајкрософт, преку к*р ми се. Ќе има мултиплеер бета ама ќе биде ексклузивно за xbox360. Ова значи дека веројатно во иднина може да има некои додатоци само за xbox360 ... Леле како ме нервираат. Сите омилени игри ми ги зезнуваат, сега уште ако кажат нешто и за Future Soldier .... Вчера дури ми дојде мисла да го продадам сониво да земам xbox aма нема да ми се исплати. Никој нема да ми ги земе сите оригинални игри што ги имам ...
PS: Ert сум ја играл јас Assassin Creed 2 така да не ме сметај ако планирате гејм шер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom