Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување
Член од
28 декември 2010
Мислења
4
Поени од реакции
1
Kahamm, pa redno vreme bese da se priklucam jas na ovie interesni muabeti ovde :D Ja ima li nekoj NBA 2k11 uopste? Eden od nasive ne vidov da igra Basket, site ste se fatile za fidbalov ne go popustate :D
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Голема е разликата помеѓу PES 2011 на PC и PS3? И за гејмплејот и за графиката ме интересира... Не сум имал можност да го пробам pes на ps3 ...
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Kahamm, pa redno vreme bese da se priklucam jas na ovie interesni muabeti ovde :D Ja ima li nekoj NBA 2k11 uopste? Eden od nasive ne vidov da igra Basket, site ste se fatile za fidbalov ne go popustate :D
OOOooo па дили си тоа ти ? хехе. Welcome, Welcome. Епа нема јас кога уште од Август ти викав да ја земеш ФИФА11 и уште ти викам ! :)
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Заборавив да те прашам, да не сакаш да ја купиш со нас МАГ. Види на стр 50 кој сме. Уште 1 ни фали.
 

Vargo _online

プレイステーション3
Член од
1 мај 2010
Мислења
490
Поени од реакции
59
Сите сто планираат да си земат МОДЧИП за своето пс3 нека пазат зШ случајно налетав на огласов на пазар3 во кој пишува дека има пиратска верзија на PS3 break USB ModChip, jailbreak (КОЈА ИРОНИЈА)............такада пазете што зимате :::)
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Ајде на сите нека им биде среќна Новата Година ! Се надевам дека оваа година ќе биде најобрата година на сони (го кажав ова ради Џои) :)
Моја желба е да НАЈДЕМЕ уште еден FREAKING PERSON за МАГ.
Се гледаме другата година на форумов, oдам јас да се спремам.
 

Vargo _online

プレイステーション3
Член од
1 мај 2010
Мислења
490
Поени од реакции
59
Среќна Нова Година
Нека 2011 ни биде со повеќе игри и забава од оваа.......и можеби "некој" ќе доживее некаква си катастрофа со својот хвох360 и ке го засака РЅ3-то.....ХАХАХАХАХА.
Се најдобро на СИТЕ
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Ајде Среќна Нова на сите. :eek:jea:
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Јак трејлер. Али не верувам дека ќе ја земам на рилис дејт, можеби откако ќе падне цената.
 

Vargo _online

プレイステーション3
Член од
1 мај 2010
Мислења
490
Поени од реакции
59
Мoра да ја нарачам месецов таман собрав некој денар :) До сега се што покажаа е 10/10. Варго и ти мора да ја зимаш:
http://www.gametrailers.com/video/ces-11-killzone-3/709020
Ќе видам шо цена ќе има кога ќе излезе сега за сега е околу 3000...........и онака излегува на крај на февруари....па може и да ја земам...ако соберам кеш до тогаш....хахаха..........:D

ПС. Што бидна со MAG?
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Уште не сме нашле човек. Јас викам сите четворица да дадеме плус 90 денари или колку се фаќа и готово.
 

Vargo _online

プレイステーション3
Член од
1 мај 2010
Мислења
490
Поени од реакции
59
Уште не сме нашле човек. Јас викам сите четворица да дадеме плус 90 денари или колку се фаќа и готово.
OK............................................:D зШ и онака имам 1Мбит нет ке ми треба време да ја симнам....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom