Вести и случувања

Дискусии, новости и случувања од целиот свет.

 1. Македонија

  Теми:
  740
  Мислења:
  142.208
  RSS
 2. Регион

  Теми:
  1.186
  Мислења:
  55.809
  Последно: Протести во Србија Ireal, 27 април 2017 во 19:18
  RSS
 3. Свет

  Теми:
  2.012
  Мислења:
  63.459
  Последно: Конфликтот во Сирија kaiser soze, 28 април 2017 во 14:13
  RSS
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Crazy in Love
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.508
 2. Нuкола
  Одговори:
  24.070
  Прегледи:
  944.757
 3. Нuкола
  Одговори:
  26.865
  Прегледи:
  3.935.169
 4. Ligar
  Одговори:
  539
  Прегледи:
  37.428
 5. Crazy in Love
  Одговори:
  2.885
  Прегледи:
  170.154
 6. Arthokk Lionheart
  Одговори:
  1.879
  Прегледи:
  102.515
 7. dzonyb
  Одговори:
  123
  Прегледи:
  26.821
 8. VOLK2234
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  7.084
 9. The man behind
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1.998
 10. vonKarajan
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1.735
 11. Џек Нолан
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  773
 12. Misirkov
  Одговори:
  7.754
  Прегледи:
  530.909
 13. Јован Чорбе
  Одговори:
  94
  Прегледи:
  17.739
 14. Ficiani
  Одговори:
  556
  Прегледи:
  87.510
 15. Идиот на Социјализмот
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2.829
 16. Ернесто ЧЕ Гевара
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2.389
 17. Bratot
  Одговори:
  1.854
  Прегледи:
  150.233
 18. jamajka
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  677
 19. Бачето
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3.361
 20. Нuкола
  Одговори:
  4.905
  Прегледи:
  292.180
 21. L'Etranger
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2.656
 22. Vanlok
  Одговори:
  183
  Прегледи:
  34.183
 23. VOLK2234
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  9.801
 24. Ne_sum_ja
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2.976
 25. Shellshock nam67
  Одговори:
  210
  Прегледи:
  59.988
 26. Curious
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3.704
 27. oon
  Одговори:
  601
  Прегледи:
  66.845
 28. Misirkov
  Одговори:
  407
  Прегледи:
  33.327
 29. Нuкола
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1.410
 30. Vanlok
  Одговори:
  196
  Прегледи:
  44.261
 31. Бачето
  Одговори:
  135
  Прегледи:
  17.496
 32. Триптико
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  11.935
 33. Смрт за зони и пајак воз.
  Одговори:
  194
  Прегледи:
  31.545
 34. Vanlok
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3.642
 35. red`black
  Одговори:
  214
  Прегледи:
  29.011
 36. Syn
  Одговори:
  470
  Прегледи:
  42.461

Опции за прикажување на темите

Вчитување...